Skocz do zawartości
Forum

Po jakim czasie ginekolog może stwierdzić ciążę?


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu współżyłam z chłopakiem. Mając duże, uzasadnione obawy, że mogę zajść w ciąży (dni płodne, etc) postanowiłam iść do ginekologa po tabletki "72 po". Niestety ze względu na to, że mieszkam w małym miasteczku oraz na to , że był to weekend nie po wielu próbach nie udało mi się zdobyć tych tabletek. Po około 50 h od zapłodnienia udało mi się znaleźć panią ginekolog (prywatny gabinet), przedstawiłam swoje obawy. Po szeregu badań, w/w Pani, biorąc szczególnie pod uwagę badanie USG (dopochwowe), stwierdziła iż nie ma sensu przepisywać mi tabletek, ponieważ nie ma żadnych zmian w moim organizmie, które wskazywałyby na ciążę, stwierdziła też (co wydaje mi się dziwne), że nie widzi nawet plemników. Czy to możliwe aby po tak krótkim czasie mogła coś takiego stwierdzić. Czemu nie przepisała mi tych tabletek?

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

To jakas bujda, nie widzi plemników? Dziwne bo gołym okiem nie widac ich przeciez. Oszukała Cie dałas sie nabrac pewnie nie chciala Ci przypisac tabletki bo moze uznała ze to sprzeczne z jej etyka lekarska ale zeby takie bzdury gadac?? jesli sie okaze ze jestes w ciazy powinnas ja oskarzyc!
Zrób test beta hcg z krwi bedziesz wiedziala czy jestes w ciazy czy nie

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź. Teraz zostaje poczekać parę dni i zrobić test. Czytałam właśnie opinie na jej temat i faktycznie pokazują, że nie jest zbyt kompetentna. Jeśli okaże się, że jestem w ciąży co jest bardzo prawdopodobne to ciekawa jestem w jaki sposób będę mogła ją oskarżyć. Przecież nawet nie mam żadnych dowodów na to, że u niej byłam, do tego to prywatny gabinet. Nie wiem co mam teraz robić.

Odnośnik do komentarza

najpierw musisz zrobi test czy jestes w ciazy tak na 100% jesli okaze sie ze jestes po prostu ja oskarz i tyle, najlepiej zasiegnij porady prawnej jakie masz mozliwosci. tak to jest z chodzeniem prywatnie, jak idziesz prywatnie ale do przychodni ok, ale do prywatnych gabinetow to strach bo nie wiesz kto to jest i skad ma dyplom. Ginekolog ktora nie widzi plemników? a gdzie zagladała w ci***? zbadaj sie i zgłoś to rzecznikowi praw konsumentow i do prokuratury i kaz jej oddac Ci kase wezwij tv i zrob jej awanture bo jeszcze zniszczy komus zdrowie albo spowoduje zagrozenie zycia!

Odnośnik do komentarza
Gość Mysza196

Ale za co niby masz oskarzac pania dr? To chyba Ty z partnerem decydujac sie na wspolzycie bierzesz odpowiedzialnosc za mozliwa ciaze?Nie kazdy lekarz chce przepisac tabletke 72h dlatego moim zdaniem powinnas najpierw pomyslec a potem zaczynac seks.

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

ale wiesz... skoro pani lekarz nie chce wypisać tabletki po to powinna powiedzieć o najbliższym gabinecie gdzie może taką pomoc dostać. A po za tym stwierdzenie że nie widzi plemników jest mało profesjonalne

Odnośnik do komentarza
Gość Daria to ja

ale to niech powie wprost a nie mowi takie bzdury. Niech powie wprost ze nie wypisze recepty, to sie pojdzie do innego lekarza a nie wymysla historie nie wiadomo jakie. Owszem moze odmowic ale powinien podac lekarza ktory przepisze tak samow aptece. Nie chce sprzedac to powinna podac apteke gdzie sprzedadzą. Ja uwazam ze to przesada :/ niedługo nie bedzie mozna kupic niczego bo jest niezgodne z etyka lekarską
http://kwejk.pl/obrazek/1136170/og%C3%B3rek.html

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...