Forum Ginekologia

Sposób na mniejsze krwawienie miesiączkowe

~Polanka123

~Polanka123

Potrzebuje porady jak moze skrocic krwawienie miesiaczkowe? bez lekow, domowe sposoby.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Stokky

Stokky

Z tego co wiem to nie bardzo sie da zmniejszyc krwawienie ale niektore dziewczyny mowia ze biora witamine C podczas okresu i ze wtedy jest mniej obfity:)

84843 stokky Kobieta, 28 lat, Lublin
Złośliwa

Złośliwa

zmniejszyć krwienie to nie wiem czy się da.... tak domowymi sposobami.... A czemu chcesz je zmniejszyć.?

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 29 lat, Warszawa
zuzia15

zuzia15

oj... nie wiem nawet! chyba sposabami domowymi to w ogóle jest niemożliwe. wiem że są jakieś tabletki specjalne, ale nie wiem jak się nazywają i ty mówisz że nie chcesz tabletki. a dla czego nie chcesz?

84858 zuzia15 Kobieta, 27 lat, Puławy
zuza7

zuza7

a dla czego Ci skracać krwawienie misiączkowe?? o ile wiem to w domu nijakim sposobem tego zrobić nie można. w aptekach są jakieś takie specjalne tabletki

84857 zuza7 Kobieta, 26 lat, Chełm
~taktak

~taktak

Wątpie ze dalo by sie jakos to zmniejszyc, nigdy o tym nie slyszalam

Panda

Panda

zmniejszyc krwawienie... hm... chyba tak latwo Ci sie nie uda bo to zalezy od organizmu ile produkuje krwi, jesli jest jej za duzo jest zbyt obfita powinnas sie przebadac co jest przyczyną

229 panda Kobieta, 36 lat, Katowice
~Polanka123

~Polanka123

HEj;)

Po moim @ juz sladu nie ma, obficiej bylo niz zawsze dlatego chcialam to powstrzymac :D odstawilam plastry i pewnie dlatego.

~Inkaa

~Inkaa

Hej ;)
Mam podobny problem jak w temacie. Z tego co wiem, to nie ma żadnych domowych sposobów, ale koleżanka poleciła mi tabletki na zmniejszenie krwawienia "HEMORIGEN" sama tez ich używa. Koszt to około 10 zł dostępne w każdej aptece bez recepty.

~życzliwamaja

~życzliwamaja

teraflu zatoki - zmniejsza ukrwienie śluzówek - dla mnie bomba odkrywcza

Komercha

Komercha

ale czy zmniejsza krwawienie miesiączkowe? Nie wiem czy lek na zatoki bedzie dział na okres

85875 komercha Kobieta, 31 lat, Białystok
~zmniejszenie

~zmniejszenie

Tabletki Cyclonamine i cyclo3fort zmniejszają krwawienie.. Te drugie to mi tak zmniejszyły, ze miałam 3 dni miesiączkę jeśli tak można nazwać, bo to były plamienia.. A brałam je na co innego.. Byłam zdziwiona, dlaczego tak skąpa, przeczytałam ulotkę i się dowiedziałam :)

Arabika

Arabika

Cyclo to lek podawany przy złamaniach żeby wzmocnić naczynia krwionośne

87742 arabika Kobieta, 29 lat, Suwałki
Arabika

Arabika

no wiem wiem czytałam ulotkę, brak ten lek by zmniejszyć krwawienie, to jakoś mi się nie widzi, szczególnie że on na to nie jest

87742 arabika Kobieta, 29 lat, Suwałki
~Martita89

~Martita89

Arabika
Cyclo to lek podawany przy złamaniach żeby wzmocnić naczynia krwionośne

ale w ginekologi CYKLONAMINA stosowana jest ,aby zmniejszyć krwawienie z dróg rodnych . Oprócz tego stosuje się również drugi lek - ERGOTAMINE .

Do autorki postu :

domowymi sposobami - witamina c 1000mg i musisz unikać zażywania nospy ponieważ powoduje rozkurczanie macicy - a przez , to większe krwawienie .