Skocz do zawartości
Forum

Jak brać tabletki antykoncepcyjne?


Gość an...18

Rekomendowane odpowiedzi

tak, codziennie co do minuty musisz je brac a jak włączysz stoper i bedzie co do sekundy to jeszcze lepiej
ludzie po prostu wymiekam jak Was czytam. Masz brac o tej samej porze z tolerancją opóźnienia do 12 godzin czyli jak bierzesz dzis o 15 a jutro wezmiesz o 17 czy nawet o 20 to jestes chroniona!!!! aaaaa plis ludzi czytajcie ulotki!!!

Odnośnik do komentarza

witam serdecznie . zdarzylo mi sie po raz pierwszy ze zaczynajac nowe opakowanie wzielam 3 tabletki i kolejne wzielam po dwoch dniach. Prosze mi udzielic info na temat czy nadal mam zarzywac tabletki ? i jaka jest skutecznosc zabezpieczania? z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza

witam, zaczynam brać pierwsze tabletki antykoncepcyjne w swoim życiu są to silvie 20 . lekarz , ginekolog powiedziała ze mam wziąć je 4 dnia miesiączki natomiast w ulotce czytam że powinno się wziąć pierwszego dnia miesiączki. co mam zrobić i kiedy powinnam wziąć tę tabletkę? nadmienie tylko że okres ostatnio miałam 18 września i trwał ok 7 dni. Prosze o odpowiedz dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

~as...86
witam, zaczynam brać pierwsze tabletki antykoncepcyjne w swoim życiu są to silvie 20 . lekarz , ginekolog powiedziała ze mam wziąć je 4 dnia miesiączki natomiast w ulotce czytam że powinno się wziąć pierwszego dnia miesiączki. co mam zrobić i kiedy powinnam wziąć tę tabletkę? nadmienie tylko że okres ostatnio miałam 18 września i trwał ok 7 dni. Prosze o odpowiedz dziekuje i pozdrawiam.

Witam!
Jeśli chce Pani być zabezpieczona od pierwszego dnia stosowania antykoncepcji, zdecydowanie powinna Pani rozpocząć przyjmowanie tabletek od 1 dnia miesiączki. Jeśli rozpocznie Pani przyjmowanie od 4 dnia cyklu koniecznie należy zabezpieczać się dodatkowo przez pierwsze 7 dni.

Odnośnik do komentarza

Ania170
Czy jest różnica przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych zgodnie ze strzałkami jeżeli przyjmuje lek Daylette ?Zamiast od 1 strzałki zaczęłam od 7 strzałki .

Witam!
Daylette to tabletki dwuskładnikowe jednofazowe, które w opakowaniu zawierają 24 czynne tabletki białe i 4 zielone tabletki placebo. Kolejność przyjmowania tabletek nie ma znaczenia pod warunkiem, że przyjmie Pani kolejno 24 tabletki białe, a następnie 4 zielone.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...