Forum Ginekologia

UroFuraginum a tabletki antykoncepcyjne

micro21

micro21

czy uroFuraginum moze osłabić tabletki antykoncepcyjne (microgynon21) ? jest to lek na zapalenie pęcherza. Zawiera furaginę. Na ulotce nic nie jest napisane że może osłabić. Pani w aptece nie mówiła że może osłabić ale mam wrażenie że nie za bardzo miała pojęcia co może osłabiać tabletki anty.
Dzisiaj w nocy dopadło mnie zapalenie tak strasznie boli że stwierdziłam że musze pójść do apteki po coś na zapalenie bo nie wytrzymam do poniedziałku zanim pójdę do lekarza.
Zależy mi na szybkiej odpowiedzi eksperta ponieważ rano doszło do stosunku z wytryskiem z w pochwie.

84613 micro21 Kobieta, 23 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Daria to ja

~Daria to ja

Furaginum nie wpływa więc urofuraginum też pewnie nie bo skladnik jest taki sam - furagina

Panda

Panda

ja stosowalam furagin i nie wplywa a ten nie wiem ale podejrzewam ze faktycznie to zalezy od skladu wiec raczej nie

229 panda Kobieta, 36 lat, Katowice
micro21

micro21

w jednej tabletce jest 50mg furaginy. Bierze się 2tabletki 3razy na dobę przez 7dni.
Widzę że skład taki sam tylko się lek inaczej nazywa i jest bez recepty.

84613 micro21 Kobieta, 23 lata, Lublin
~bajkaba

~bajkaba

ja też brałam furaginum i dodatkowo prouro jak miałam zapalenie pęcherza i oba te specyfiki nie wpłynęły na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych.

angela325

angela325

Ale urofuraginum to nie jest jakiś silny lek chyba więc wątpię aby miał wpływ.

--

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

85000 angela325 Kobieta, 25 lat, Daleka:)
~Izolda 141

~Izolda 141

Witam !
Od 2 miesięcy biore sylvie 30, a od 3 urafuralginium . I pytanie Brzmi czy ten lek osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych ?