Forum Ginekologia

Brak miesiączki po zastrzyku antykoncepcyjnym

lilith1806

lilith1806

Witam!

mam powazne pytanie- 5 pazdziernika przyjelam trzymiesieczny zastrzyk antykoncepcyjny. do 5 stycznia a wiec do konca dzialania zastrzyku krwawilam niemilosiernie, potem zreszta tez przez 1,5 miesiaca. po zakonczeniu krwawienia rowno 28 dni po dostalam "miesiaczke" jednak byla ona bardzo delikatna i krotka (4dni) w tej chwili powinnam dostac miesiaczke tydzien temu wedlug 28 dniowego cyklu. jednak nadal jej nie mam. poniewaz po zastrzyku chcialam aby moje cialo doszlo do siebie uzywalismy z partnerem prezerwatyw. wedlug nas nie bylo mowy o zaniedbaniu czy niedopilnowaniu abym mogla zajsc w ciaze. moje pytanie brzmi czy to normalne po zastrzykach czy powinnam sie martwic i gruntownie sie przebadac?
bede wdzieczna za odp. pozdrawiam

84514 lilith1806 Kobieta, 26 lat, Toruń

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Tarja

Tarja

po zastrzykach czy tabletkach antykoncepcyjnych organizm jest rozregulowany i okres moze sie spoznic lub byc rozregulowany nawet do pol roku. Jesli przez ok. 3 miesiace nie dostaniesz go w ogole powinnas pojsc do ginekologa na badania. Upewnij sie, ze nie jestes w ciazy.

--

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

83914 tarja Kobieta, 27 lat, Rzeszów
Pomocna

Pomocna

organizm Ci się rozregulował i jeszcze nie wrócił do normy. spokojnie poczekaj, pewnie zjamie mu to trochę czasu.

--

Okropne jest to, że nie można ani żyć z kobietami, ani bez nich. George Gordon Byron

241 pomocna Kobieta, 32 lata, Kielce
~monia38

~monia38

witaj ja wzielam zastrzyk 7 grudnia a od 15 stycznia caly czas krwawie to juz prawie 4 mies sama juz nie wiem co jest

xSandra

xSandra

4 miesiac krwawisz i nie bylas u lekarza? przeciez mozesz miec anemie albo te krwawienie spowoduje jakis trwaly uszczerbek na zdrowiu, natychmiast do ginekologa!!!

--

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

231 xsandra Kobieta, 27 lat, Kraków
sindy81

sindy81

monia wiesz ze krwawienie tyle czasu nie jest niczym normalnym? idz na pogotowie niech Cie zbadaja i zatamuja krwawienie cos Ci sie moglo stac a Ty o tym piszesz jakby nigdy nic. miesiac to juz bardzo długo a prawie 4? jak mozna tak to bagatelizowac???

19 sindy81 Kobieta, 33 lata, Katowice
~monia38

~monia38

witam dziewczyny bylam u ginekologa dostalam skierowanie do szpitala na lyzeczkowanie a w szpitalu dali mi na zatrzymanie krwawienia zastrzyk i do domu wyslali martwie sie o zdrowie ale obecnie jestem sama z 6 mies dzieckiem bo maz wyjechal dopracy na drugi koniec polski i nie mam jak jechac anemie juz chyba mam bo jestem oslabiona

muzyka

muzyka

przy takim krwawieniu to i nie dziwota że masz anemię, bo ile można jakby nie patrzeć tracić krew

84578 muzyka Kobieta, 30 lat, Lublin