Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki po zastrzyku antykoncepcyjnym


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

mam powazne pytanie- 5 pazdziernika przyjelam trzymiesieczny zastrzyk antykoncepcyjny. do 5 stycznia a wiec do konca dzialania zastrzyku krwawilam niemilosiernie, potem zreszta tez przez 1,5 miesiaca. po zakonczeniu krwawienia rowno 28 dni po dostalam "miesiaczke" jednak byla ona bardzo delikatna i krotka (4dni) w tej chwili powinnam dostac miesiaczke tydzien temu wedlug 28 dniowego cyklu. jednak nadal jej nie mam. poniewaz po zastrzyku chcialam aby moje cialo doszlo do siebie uzywalismy z partnerem prezerwatyw. wedlug nas nie bylo mowy o zaniedbaniu czy niedopilnowaniu abym mogla zajsc w ciaze. moje pytanie brzmi czy to normalne po zastrzykach czy powinnam sie martwic i gruntownie sie przebadac?
bede wdzieczna za odp. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

witam dziewczyny bylam u ginekologa dostalam skierowanie do szpitala na lyzeczkowanie a w szpitalu dali mi na zatrzymanie krwawienia zastrzyk i do domu wyslali martwie sie o zdrowie ale obecnie jestem sama z 6 mies dzieckiem bo maz wyjechal dopracy na drugi koniec polski i nie mam jak jechac anemie juz chyba mam bo jestem oslabiona

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...