Skocz do zawartości
Forum

Co się dzieje ze spermą po wytrysku wewnątrz pochwy?


Gość Mariusz 8

Rekomendowane odpowiedzi

nie rozumiem troche tego, to tak samo jak sie calowala z kims innym to byla ich slina, jesli miala wczesniejszych partnerow to przeciez czula ich dotyk dotykali ja calowali itp. to normalne nie rozumiem tego, na pewno to troche krepujace ze byl ktos wczesniej, ale skoro ma sie partnerke ktora nie jest dziewica, to jest to normalne, z drugiej strony to przeszlosc, bylo minelo

Odnośnik do komentarza
Gość Darja to ja

Mariusz, myslales zeby porozmawiac na ten temat z psychologiem? Bo Twój problem jest bardziej psychologiczny niz ginekologiczny, wytworzysz w sobie pewną blokade ze nie jestes jej pierwszym, ze przed Toba byl ktos itp. Twoje rozumowanie jest złe. To przeszłość, która juz w tej chwili nie ma znaczenia. Przecież ich sperma nie jest cały czas w niej bo pewnie ją wydaliła z okresem a jesli Ci to przeszkadza to szukaj dziewicy bo inaczej ciagle bedziesz to rozdrapywal. Ludzie wiaza sie z kobietami ktore maja dzieci z innym i sa szczesliwi a Ty marudzisz bo z kims wspolzyla bez gumki????

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

ale Mariusz za przeroszeniem ( nie chcę cię obrazić ani atakować) co cię to obchodzi kto z nią był wcześniej? Jest teraz z tobą, jest ci wierna i Cię kocha - tak? To chyba nie powinno cię obchodzić co się działo z nią wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Gość SickAngel

no tak...faceci to by chcieli żeby każda była nienaruszona,kochała tylko raz w życiu.Przepraszam bardzo,ale czasy średniowiecza się skończyły,pas cnoty dla królewny też jak mężulek na białym koniu wyjeżdżał w bój(chociaż wcale nie był święty podczas wypraw)
Jeśli się kogoś kocha,to się akceptuje fakt,że ta osoba miała innych partnerów bądź partnerki.Ważna jest wierność i zaufanie,a nie rozpamiętywanie przeszłości w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Po wytrysku część spermy wypływa (jeżeli wytrysk był obfity) natomiast część pozostaje w przedsionku pochwy. Następnie plemniki przedostają się kolejno z pochwy do macicy, a następnie do jajowodu. Jest to możliwe dzięki ich własnemu ruchowi (2-3 mm na godzinę) a także dzięki skurczom ("perystaltycznym") mięśniówki narządów kobiety(pochwy, macicy).
Komórka jajowa dodatkowo wytwarza substancje chemotaktyczne, które zapewniają ruch plemników w jej kierunku.
Oczywiście wraz z plemnikami przesuwane jest nasienie. Gdy dojdzie do zapłodnienia, reszta plemników powoli obumiera, natomiast nasienie wysycha.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Gość ZielonaHerbata

Mariusz, na pewno nie ma sladu po innych facetach bo przeciez wszystko co zbedne jest z organizmu wydalane, jesli masz taki problem zastanow sie czy jestes w stanie zaakceptowac w pelni swoja partnerke i jej przeszłość, nie mozesz miec o to pretensji, o to co bylo kiedys tam

Odnośnik do komentarza
Gość Mariusz 8

Nie wiem dlaczego odrazu podłe. Ja po prostu byłem prawiczkiem, zrobiłem to pierwszy raz z miłości, Ona nie. I Ona tak samo żaluje swojego zachowania. A mnie po prostu strasznie boli że nie byłem pierwszym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...