Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi w połowie cyklu


Gość monikaxmonika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monikaxmonika

W połowie cyklu zaczęły boleć mnie piersi, tak samo jak zazwyczaj bolą przed samym okresem. Mam też lekkie bóle podbrzusza. Wiem, że zapewne moje obawy to jakaś paranoja, ale zaraz po okresie zabawiałam się z moim chłopakiem. On nie szczytował, a ja miałam na sobie majtki. Czy jest jakakolwiek możliwość zapłodnienia w takim wypadku? Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo naprawdę się stresuję...

Odnośnik do komentarza

Wiec tak dostałam okres 27.03 trwał tydzień, ale był bardziej skąpy niż zawsze. Brałam antybiotyk sumamed i nie wiem czy to od tego.. Teraz od dwóch dni bola mnie piersi są strasznie nabrzmiałe, a jestem w środku cyklu (14 dzień). Nigdy tak wcześniej nie miałam. Schizuje, ze jestem w ciazy, chociaż uprawiałam tylko petting i chłopak uważa, ze to niemożliwe. Jaka moze być inna przyczyna? Dni plodne? Chociaż sluzu nie mam za bardzo, bola mnie tylko jajniki.. Żadnych innych objawów nie mam. Myślicie, ze tylko sobie wkrecam czy są jakieś szanse?

Odnośnik do komentarza

~beti08
Wiec tak dostałam okres 27.03 trwał tydzień, ale był bardziej skąpy niż zawsze. Brałam antybiotyk sumamed i nie wiem czy to od tego.. Teraz od dwóch dni bola mnie piersi są strasznie nabrzmiałe, a jestem w środku cyklu (14 dzień). Nigdy tak wcześniej nie miałam. Schizuje, ze jestem w ciazy, chociaż uprawiałam tylko petting i chłopak uważa, ze to niemożliwe. Jaka moze być inna przyczyna? Dni plodne? Chociaż sluzu nie mam za bardzo, bola mnie tylko jajniki.. Żadnych innych objawów nie mam. Myślicie, ze tylko sobie wkrecam czy są jakieś szanse?

Witam!
Ból i obrzmienie piersi najczęściej mają podłoże hormonalne. Jeśli istniało prawdopodobieństwo zajścia w ciążę to nie można wykluczyć tej przyczyny. Proszę wykonać test po 14 dniach od ryzykownego stosunku. Antybiotykoterapia oraz infekcja także mogły spowodować zaburzenia cyklu. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższych dniach to konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Gość takaaao

Witam. Mnie także bolą piersi podczas dotyku lecz od 22 dnia cyklu a mam cykle przeciętnie po 38-40dni. Obecnie jestem w 32 dniu cyklu i nadal mnie bolą podczas dotyku. Przed miesiączką to występuje ale to zaczęło się znacznie wcześniej tym razem. Czasem podczas owulacji też odczuwałam ból ale max kilka godzin. Nie wiem co to ma oznaczać zwłaszcza, że nie było ryzykownej sytuacji a sex uprawiałam zawsze z zabezpieczeniem..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...