Skocz do zawartości
Forum

Cyclonamine


Gość ..k...i...n...i...a

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ..k...i...n...i...a

Miałam bardzo silne krwawienie miesiączkowe bardzo bolesne i obfite trwało 4 dni po 4 dniach pojawiły sie skrzepy zgłosiłam się do ginekologa i dostałam cyclonamine jest 7 dzien (2 dzien brania cyclonaminy) a ja nadal mam krwawienie troche mniej obfite mniej bolesne ogólnie słabsze ale jeszcze jest chcialabym zapytac jak długo i czy to normalne, bo myslalam ze powinien sie zatrzymac okres. Czy jak nie zniknie w przeciagu paru dni to mam isc znowu do lekarza?

Odnośnik do komentarza
Gość ..k...i...n...i...a

aha zapomniałam dodac, ze te obfite krwawienie trwało 4 dni i po 3 dniach pojawiły sie skrzepy ale sam okres rozpoczął się 11 dni temu na początku był normalny dopiero potem sie nasilił a po tym nasileniu pojawiły sie skrzepy i teraz spowrotem jest okres jak na poczatku

Odnośnik do komentarza

trochę namieszałas ale rozumiem ze okres zaczal sie normalnie potem bylo obfite krwawienie potem skrzepy teraz bierzesz cyclonamine i znow jest mniej obfity - a wiec to chyba dobrze bo ten lek nie blokuje okresu tylko zbyt obfite krwawienie ale nie zatrzymuje miesiaczki. jak sie skonczy musisz sie zbadac dlaczego tak jest

Odnośnik do komentarza

powinny Ci ustąpić skrzepy i zbyt obfite krwawienie, miesiączka też ale na pewno nie z dnia na dzień, mysle ze to normalne, poczekaj jeszcze kilka dni mysle ze wszystko bedzie w porzadku skoro krwawienie zbyt obfite juz minelo

Odnośnik do komentarza

Witam,

Preparat najlepiej przyjmować 1-2 tabl. 3 x dziennie, do skończenia opakowania, czyli przez około 10 dni. Prawidłowo menstruacja trwa od 2 do 7 dni. Poczekaj jeszcze cierpliwie z 3 dni.
Jeżeli obfite krwawienie powtórzy się w kolejnych cyklach, wówczas powinnaś wyjaśnić jego przyczynę u ginekologa.
Obfita miesiączka może być przyczyną następujących grup chorób:
1) Zaburzenia układowe- choroby tarczycy-zbadaj sobie poziom TSH, zaburzenia krzepnięcia krwi i inne.
2) Przyczyny miejscowe- mięśniaki, polipy, nowotwory, endometrioza, zapalenie miednicy mniejszej, czynnościowe krwawienia z macicy.
3) Przyczyny jatrogenne- przyjmowanie warfaryny i innych antykoagulantów, wkładka wewnątrzmaciczna itd.
Przy kolejnych takich cyklach wyjaśnij przyczynę.
4) Zaburzenia hormonalne.

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza

2 tygodnie temu miałam przez kilka dni okropne krwotoki z nosa,tak obfite że musiałam pojechać na pogotowie...lekarze przepisali mi rutinoscorbin ,maść do nosa i cyclonamine...cyclonamine brałam przez 10dni...krwotoki ustały ale miesiączka spóżnia mi się już 5dni. Zawsze miałam regularną. Czy możliwe że to przez te krwotoki i cyclonamine??

Odnośnik do komentarza

Witam, może opowiem moją historie, odkąd pamiętam moje okresy były bardzoo bolesne, bardzo mocno krwawiłam, urodziłam 2 zdrowe córki , i jedynie co się zmieniło w moich comiesięcznych męczarniach to to że juz nie mdleje i nie jest mi aż tak nie dobrze. Corki już maja po naście lat, a ja ostatnią miesiączkę miałam 29 lipca 2013.podczas niej brałam jak zwykle nimesil bo tylko tak mogę funkcjonować , ale do tego brałam jeszcze cyklonamine,bo bylismy na wakacjach i nie zawsze mialam dostep do wc! Ten okres minął zaskakująco dobrze bezbolesnie i mało krwawiłam. Lecz następny okres dostałam dopiero po 44 dniach ( przy regularnych zawsze cyklach 31) , w miedzy czasie byłam juz u gina a tam dowiedzialam sie że: na wywołanie dostanę luteine 50, a oprócz tego mam pęcherzyki Nabotha na szyjce macicy, macica jest powiększona i miesniakowata, został pobrany wymaz cytologiczny i czekam na wyniki. Okres dostałam po 6 dniach stosowania luteiny, i mam bardzo obfite krwawienie a skrzepy sa jeszcze wieksze niz zawsze , ból da sie przezyc z nimesilem. Proszę o radę jak interpretować diagnozę ginekologia, czy mam sie bardzo niepokoic???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...