Skocz do zawartości
Forum

Prezerwatywa i stosunek przerwany


Rekomendowane odpowiedzi

po prostu o tym nie mysl po jakims czasie sie przekonasz ze wszystko jest ok nabierzesz dosiwadczenia w stosunku do zabezpieczenia, musisz sobie spokojnie tlumaczyc co i jak, ja tez na poczatku czesto myslalam a co jesli? raz nawet wzielam pigulke PO bo tak sie balam.
a teraz luz blues bo po prostu wiem ze cudow nie ma :)

Odnośnik do komentarza

~anonimowa01
Mam pytanie, jest może głupie, ale lepiej wiedzieć. Czy kalendarzyk, prezerwatywy i stosunek przerywany zabezpieczą mnie przed ciążą? Proszę o odpowiedź.

Witam!
Zastosowanie trzech wymienionych przez Panią metod znacznie zmniejsza ryzyko zajścia w ciążę. Proszę jednak pamiętać, że skuteczność żadnej metody antykoncepcyjnej zdecydowanie nie wynosi jednak 100%.

Odnośnik do komentarza

Witam.17 i 20 dnia cyklu odbyłam stosunek przerywany z prezerwatywa (od początku prezerwatywa,członek wyjęty przed wytryskiem).Mam 17 lat,ale dość regularne miesiączki.Okres powinnam dostac 13.Jednak zero obiawow,duzo biało-mlecznego sluzu i rozpulchnione podbrzusze.Czy jest sie o co bać?

Odnośnik do komentarza
Gość Agatka000000007

Dzien dobry 1 kwietnia mial miejsce mój pierwszy stosunek z chłopakiem
Mam 21 lat kochaliśmy sie z zabezpieczeniem ( prezerwatywa ) plus stosunek przerwany , chłopak nie doszedł we mnie a jakieś 3 min po wyjęciu , sprawdzał chłopak prrzerwatywne napełnił ja woda i nic nie przeciekało.Ale boje sie ze moge byc e ciąży gdyż 10.04 i 11.04 po bieganiu wystąpiła u mnie na mojej wkładce kolor pudrowego różu i lekko brązowe obok .Brałam tez przez 3 miesiące hormony na prolaktyne . Czy moge byc w ciazy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...