Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie włożenia krążka dopochwowego


Gość kasia8700

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasiaqwe33

Nuvaring. Mam pytanie czy godzina wyjęcia i włożenia nowego krążka jest bardzo ważna i wpływa na to czy jestem zabezpieczona? We wtorek powinnam włożyć krążek po 7 dniowej przerwie (o godz. 17,30 ) niestety pierwszy raz zdarzyło mi się, że zapomniałam. Jedak włożyłam nowy krążek tego samego dnia, czyli we wtorek lecz około godz. 19,30. Moje pytanie brzmi : czy nadal jestem zabezpieczona , czy te 2 godziny coś zmieniły? Dodam, ze używam NR od roku i zawsze pilnowałam tej godziny. Proszę o odp.

Odnośnik do komentarza
Gość PaulinKa030894

Witam .
Mam pytanie. Od stycznia stosuję Nuvaring. Okres miałam 3 dni po wyciągnięciu krążka. W tym miesiącu zamiast normalnie włożyć go o 22 spóźniłam się godzinę i tak się zastanawiam że skoro po tym spóźnieniu kilka dni później (5-6) kochałam się z partnerem z finałem w środku, czy jest szansa na ciążę. W sobotę wyciągnęlam krążek , potem miałam ciągłe uczucie mokrości i właśnie liczyłam że dziś dostanę okres pojawiło się zaledwie kilka kropelek i jest cisza..No ale nadeszła środa dostałam okres był dłuższy bo w dniu wkładania krążka była już koncówka. Oczywiście krążek włożyłam o 23 ale teraz mnie martwią mdłości bóle jajników (niezbyt częste) zgaga, i bolesne sutki czy to mogą być skutki uboczne czy jednak jest możliwa ciąża? Szczerze mówiąc martwię się , chociaż wątpię czy jest możliwość zajścia w ciąże ale liczę że mi doradzicie i jakoś wesprzecie bo nie umiem o niczym innym myśleć

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...