Forum Ginekologia

Brązowa wydzielina z pochwy przy torbieli czynnościowej

~anoniimowyy

~anoniimowyy

witam czy to normalnie ze podczas gdy ma sie torbiela czynnosciowego wystepuje brazowa wydzielina z poczwy ? ja ten torbiel mam juz dosyc dlugo ale dopiero od paru dni plamie brazowa wydzielina , i nie wiem co to oznacza , moze ktos zna odpowiedz ?
prosze o pomoc

~efciak

~efciak

jak masz torbiela to mozliwe ze masz taka wydzieline ale jak jest ona juz dlugo to warto zeby lekarz to zobaczyl no i oczywiscie musisz leczyc tego torbiela

~anonimowyy

~anonimowyy

tak wiem do szpitala ide , tylko ze nie wiedzialam od czego moze wystepowac ta wydzielina , bo nigdzie o tym nie pisze

aanielkaa

aanielkaa

brazowa wydzielina moze byc z torbiela infekcji jakiegos stanu zapalnego moze byc z nadzerki moze bierzesz jakies leki i od tego ta wydzielina, ciezko stwierdzic ale dobrze ze idziesz do spzitala bo torbiele moga byc niebezpieczne a moze zamiast okresu masz brazowa wydzieline? ja sama mialam kiedys torbiele na jajnikach i moja orkes byl chwilami prawie czarny

17 aanielkaa Kobieta, 34 lata, Kraków
~Zaza

~Zaza

brązowa wydzielina może być oznaką różnych przypadłości, albo infekcji grybicznej, bkteryjnej albo torbieli

~PawiePiórko

~PawiePiórko

lepiej idź do ginekologa i zapytaj się co to moze być.

Lek. Anna Syrkiewicz

Lek. Anna Syrkiewicz

Odpowiedź eksperta

Wydzielina z domieszką krwi może być objawem wielu chorób i zaburzeń. Właściwą przyczynę dolegliwości może ustalić jedynie ginekolog. Jeżeli jednak została rozpoznana u Ciebie wcześniej torbiel jajnika, istnieje podejrzenie, że to właśnie ona wywołuje u Ciebie podobne objawy.

41 lek-anna-syrkiewicz Kobieta, 30 lat, Warszawa
Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij