Forum Ginekologia

Łaskotanie i pieczenie pochwy przed okresem

Nikki14

Nikki14

Od jakiegoś czasu zawsze kilka dni przed okresem i w trakcie odczuwam dyskomfort w miejscach intymnych. Na pewno nie jest to spowodowane jakąś bakterią, gdyż miałam już robione chyba ze trzy wymazy i nic nie wychodziło.

150 nikki14 Kobieta, 17 lat, Warszawa
dadaaria

dadaaria

moze w tym czasie powinnas stosowac jakis zel do higieny inteymnej na podraznienia albo jakis przeciwzapalny?

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 27 lat, gdzieś pod Wawą
Lek. Anna Syrkiewicz

Lek. Anna Syrkiewicz

Odpowiedź eksperta

Niestety niemożliwe jest ustalenie przyczyny Twoich dolegliwości bez przeprowadzenia pełnego badania ginekologicznego. Optymalnie by było, byś umówiła się na wizytę kontrolną na kilka dni przed przewidywaną datą miesiączki, tak by lekarz mógł obejrzeć stan pochwy w trakcie trwania dolegliwości.

41 lek-anna-syrkiewicz Kobieta, 30 lat, Warszawa
~gina

~gina

Może dolegliwości wynikaja z zaczynających się skurczy macicy? dziwne, bo większość kobiet nie czuje takich rzeczy.

~magdammmmmmmmm

~magdammmmmmmmm wpis edytowany

mam identycznie to samo czasem nawet pieczenie odczuwam nawet gdy miesiaczka sie nie zbliza i podobnie jak kolezanka ktora wyzej opisuje ten problem również wykonałam wszystkie chyba możliwe badania wymaz, usg cytologię nawet jakieś leki mi wypisywano które brałam i nie pomoglły lekarz nie wiedział zupełnie co mi jest bo wg niego nic mi nie dolegało

Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij