Forum Ginekologia

Ból podbrzusza, częste oddawanie moczu i brązowe plamienie

~zaba

~zaba

Ból podbrzusza, częste oddawanie moczu takie objawy miałam od kilku dni. Zaczęłam brać wczoraj U***** z nadzieją, że przejdzie.
Lecz dziś pojawiło się brązowe plamienie.
Czym to może być spowodowane?
Czy plamienie mogło pojawić się przy przeziębionym pęcherzu?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ciekawska20

ciekawska20

To wszystko możę wskazywac na zapalenie układu moczowego. A przewiało Cię ostatnio?

Z drugiej strony takie objawy mogą też wskazywac ciążę. Jakie sa na to szanse?

--

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

10 ciekawska20 Kobieta, 32 lata, Wrocław
~jaqueline

~jaqueline

A boli jak sikasz? Jak boli podczas oddawania moczu to raczej infekcja czy jakies zapalenie.

~zaba

~zaba

Szanse na ciążę są praktycznie zerowe.
A przewiać ostatnio - tak. Doprawić się mogło do tego chalapanie w basenie. A było dość zimno.

ciekawska20

ciekawska20

W takim razie to na 95% infekcja. Radze iść do lekarza po dobre leki, może nawet antybiotyki, bo to paskudna dolegliwość, uciążliwa i jesli dobrze tego nie wyleczysz to przejdzie w stan przewlekły.

--

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

10 ciekawska20 Kobieta, 32 lata, Wrocław
~jaqueline

~jaqueline

Jak boli przy oddawaniu moczu to rzeczywiście wskazuje na infekcję. Miałam to samo z miesiąc temu i nie chciałam iść do lekarza, ale leki bez recepty nic nie pomogły, nawet zajadałam się suszona żurawiną i guzik dało, więc w końcu poszłam i dostałam antybiotyki i szybko przeszło.

Lek. Anna Syrkiewicz

Lek. Anna Syrkiewicz

Odpowiedź eksperta

Objawy te mogą świadczyć o stanie zapalnym pęcherza moczowego. Radzę skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu.

41 lek-anna-syrkiewicz Kobieta, 30 lat, Warszawa
~jadwiga

~jadwiga

Silna infekcja powoduje, że kolor moczu jest zmieniony. Infekcja dróg moczowych może rozprzestrzenić się na drogi rodne, jeśli się jej nie będzie leczyło.