Forum Ginekologia

Ból podbrzusza, częste oddawanie moczu i brązowe plamienie

~zaba

~zaba

Ból podbrzusza, częste oddawanie moczu takie objawy miałam od kilku dni. Zaczęłam brać wczoraj U***** z nadzieją, że przejdzie.
Lecz dziś pojawiło się brązowe plamienie.
Czym to może być spowodowane?
Czy plamienie mogło pojawić się przy przeziębionym pęcherzu?

ciekawska20

ciekawska20

To wszystko możę wskazywac na zapalenie układu moczowego. A przewiało Cię ostatnio?

Z drugiej strony takie objawy mogą też wskazywac ciążę. Jakie sa na to szanse?

--

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

10 ciekawska20 Kobieta, 32 lata, Wrocław
~jaqueline

~jaqueline

A boli jak sikasz? Jak boli podczas oddawania moczu to raczej infekcja czy jakies zapalenie.

~zaba

~zaba

Szanse na ciążę są praktycznie zerowe.
A przewiać ostatnio - tak. Doprawić się mogło do tego chalapanie w basenie. A było dość zimno.

ciekawska20

ciekawska20

W takim razie to na 95% infekcja. Radze iść do lekarza po dobre leki, może nawet antybiotyki, bo to paskudna dolegliwość, uciążliwa i jesli dobrze tego nie wyleczysz to przejdzie w stan przewlekły.

--

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

10 ciekawska20 Kobieta, 32 lata, Wrocław
~jaqueline

~jaqueline

Jak boli przy oddawaniu moczu to rzeczywiście wskazuje na infekcję. Miałam to samo z miesiąc temu i nie chciałam iść do lekarza, ale leki bez recepty nic nie pomogły, nawet zajadałam się suszona żurawiną i guzik dało, więc w końcu poszłam i dostałam antybiotyki i szybko przeszło.

Lek. Anna Syrkiewicz

Lek. Anna Syrkiewicz

Odpowiedź eksperta

Objawy te mogą świadczyć o stanie zapalnym pęcherza moczowego. Radzę skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu.

41 lek-anna-syrkiewicz Kobieta, 30 lat, Warszawa
~jadwiga

~jadwiga

Silna infekcja powoduje, że kolor moczu jest zmieniony. Infekcja dróg moczowych może rozprzestrzenić się na drogi rodne, jeśli się jej nie będzie leczyło.