Forum Ginekologia

Ból piersi i zielona wydzielina z sutka

juzasi

juzasi

Witam.
Od dłuższego czasu odczuwam ból w lewej piersi, dodatkowo parę razy z sutka wyciekała mi zielona wydzielina. Byłam u onkologa, stwierdził on powiększone przewody mlekowe co prawdopodobnie mogło wskazywać na podwyższony poziom prolaktyny. Jednak po zrobieniu badań prolaktyna okazała się być w normie. Niestety ból piersi nie ustaje. Nie wiem co mam dalej z tym robić i co to może być

77 juzasi Kobieta, 35 lat, mała
~Alicja

~Alicja

Ból w lewej piersi i zielona wydzielina to może sugerować bardzo poważny problem, musisz pójść jeszcze raz do ginekologa, aby Cię zbadał, czy nie masz żadnej cysty czy torbiela w piersi. Moim zdaniem musisz koniecznie pójść do ginekologa i powtorzyć badania! Musisz zrobić USG RTG Mammografię i jeszcze sprawdzić hormony!!

karolinexxx

karolinexxx

powinnas isc jak najszybciej do ginekologa, kazdy bol i wydzielna jest niebezpieczna

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 29 lat, Karolkowo
Iskra

Iskra

zielona wydzielina??? To na pewno nie jest normalne powinnaś jak najszybciej udać się do lekarza...Nie czekaj tylko idź. Ból i taka wydzielina mogą świadczyć o zapaleniu gruczołu lub o czymś poważniejszym.

14 iskra Kobieta, 28 lat, Lublin
aanielkaa

aanielkaa

musisz zrobić wszystkie badania i prześwietlenia bo możesz mieć jakiegoś włókniaka czy cos i stąd ten ból

17 aanielkaa Kobieta, 34 lata, Kraków
muszka19

muszka19

ja gdzieś o tym słyszałam, że każda wydzielina z sutka moze swiadczyc o jakims wlokniaku czy cyscie czy cos takiego i ze jak nieleczone moze przerodzic sie w jakiegos guzka!!!!!!!!!!!! dlateg jak najszbciej musisz to zbadac!!!!!!

18 muszka19 Kobieta, 22 lata, Katowice
Lek. Anna Syrkiewicz

Lek. Anna Syrkiewicz

Odpowiedź eksperta

Opisywane objawy wymagają dalszej diagnostyki. Konieczne jest wykonanie USG piersi oraz pozostałych badań hormonalnych.

41 lek-anna-syrkiewicz Kobieta, 30 lat, Warszawa
ara

ara

Dzień dobry od jakiegoś czasu przed okresem bardzo bolą mnie piersi bardziej prawa i z tej prawej po uciśnięciu wydobywa się kropla zielonkawej wydzieliny byłam u ginekologa ale powiedział że wszystko w porządku jednak przed każdym okresem tak jest a między okresami pierś też pobolewa ale słabo co robić robiłam prolaktyne wynik to 7,24ng/ml tsh 2,26 nie wiem czy to coś poważnego ogólne wyniki morfologii bardzo dobre proszę o poradę i dziękuję

99066 ara Kobieta, 36 lat, wieluń