Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych


Gość Ptysiowa

Rekomendowane odpowiedzi

to nie jest koniec świata, ja sama mam 23 lata i ciąża z pewnością pokrzyżowała by mi szyki ale jakoś bym dała sobie radę. 15 lat nie mamy, jesteśmy inteligentne, przecież do zrobienia sobie Bobasa potrzebne są dwie osoby więc sama nie jesteś, masz rodzinę i przyjaciół. Jest wiele kobiet które zachodzą w ciążę na studiach. U mnie w grupie zaszły 3 i studiują do tej pory bez większych problemów. Nawet idzie im lepiej niż przed tym jak zaszły.
Kobiety są silne i jak trzeba to są bardzo pomysłowe.
Zresztą o czym my mówimy.... Na razie czekasz na wyniki i nic nie jest wiadome. Więc nie panikuj, zajmij się czymś żebyś nie musiała myśleć.

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

Odnośnik do komentarza

Siedzę w kancelarii. Zaczęłam pracować w zeszłym tygodniu, i zamiast dać z siebie wszystko to błądzę myślami nie wiadomo gdzie.

A w tym momencie muszę napisać wezwanie do zapłaty. I tak przeglądam teczkę sprawy, patrzę na zegarek, w okno...i zaczynam pisać. Kompletny brak skupienia.

Zaczynam się zastanawiać co ja w ogóle robię...

Odnośnik do komentarza

Myśli głupie czy niegłupie...ważne że natrętne. Obsesyjnie nawracają.

Jeszcze trochę i będzie 14. Ciśnienie rośnie.

Chociaż patrząc na to obiektywnie niemożliwym byłoby gdyby wyniki krwi były pozytywne. Płytkowe negatywne, obecny okres- chociaż nie jakiś intensywny.

Tak bezradna i bezsilna nie czułam się jeszcze nigdy.

Odnośnik do komentarza

No to gratulacje, że NIE zostaniesz mamą :) Tymi hormonami to jasne, że powinnas się zająć, ale może jak zejdzie z Ciebie ten stres to wszystko powoli wróci do normy. A kiedy planujesz wrócić do tabletek? I mam nadzieję, że teraz już jestes na 200% pewna, że nie masz szans na bycie w ciązy w tej chwili, co?

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Tak, mówiłyście i miałyście rację ;). I uwierzcie, że miałam te wszystkie wiadomości z tyłu głowy. Ale żeby uciąć sprawę i nie powracać do niej niepotrzebnie zrobiłam to co uznałam za słuszne. Wstałam rano i stwierdziłam, że pójdę- bo gdyby kolejny okres mi się opóźniał to znowu schiz paleta i zabawa od nowa.

Do tabletek wrócę przy kolejnym cyklu. A jak na razie totalny brak seksu...a tak szczerze mówiąc, to po tym wszystkim nie mam nawet natchnienia ;) :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...