Forum Ginekologia

Brązowy, niegęsty śluz po stosunku i spadnięciu prezerwatywy

~abc12

~abc12

Witam,
Mam misiączkę co 31 dni, ostatnio okres miałam 20.07.2011r. 23.07 uprawiałam z partnerem sex i spadła nam prezerwatywa przy wyjmowaniu. 4 dni po stosunku mam lekko brazowawy, niegęsty śluz. Co to może oznaczać? Ciąża?

~Złotooka

~Złotooka

Brązowy śluz może oznaczać wiele różnych rzeczy i niekoniecznie jest to ciąża. Dla samej siebie radzę zrobić test lub udać się do ginekologa.

muszka19

muszka19

może być ciąża!!!!!!! jeśli zsuneła sie prezerwatywa, to sperma mogła dostać się do pochwy!!!!!!!

18 muszka19 Kobieta, 22 lata, Katowice
dadaaria

dadaaria

jeśli zsuneła się Wam prezerwatywa, to możliwe, że trochę się "ulało". wystarczy kropla spermy a w niej plemników a plemników, także całkiem prawdopodobne, że jesteś w ciąży

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 27 lat, gdzieś pod Wawą
~Dominika

~Dominika

skoro prezerwatywa spadła, mogło dojść do zapłodnienia, o czym może świadczyć brązowy śluz. nie lepiej od razu isc do ginekologa po takim "wypadku"?

~Mistrzu

~Mistrzu

Zrób sobie test to Ci wyjdzie czy jesteś czy nie jesteś w ciąży

Lek. Anna Syrkiewicz

Lek. Anna Syrkiewicz

Odpowiedź eksperta

Z Twojego opisu wynika, że do zbliżenia doszło w 3 dniu cyklu, co przy 31-dniowych cyklach oznacza, iż był to dzień niepłodny.
Brązowy śluz może być objawem wielu schorzeń, dlatego bez badania lekarskiego niemożliwe jest ustalenie jego przyczyny.
W obecnej sytuacji warto wykonać test (po 14 dniach od zbliżenia),a w przypadku negatywnego wyniku udać się na kontrolę do ginekologa.

41 lek-anna-syrkiewicz Kobieta, 30 lat, Warszawa
Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij