Forum Ginekologia

Brak okresu, żółta wydzielina z pochwy i bóle podbrzusza

~aneczka26

~aneczka26

Witam!
Pomóżcie prosze nie wiem co robic.Moze zaczne od tego ze mieszkam w Wielkiej Brytanii i lekarzy ginekologow tutaj nie ma wszystkie zabiegi i badania jeli mozna to tak nazwac robi zwykle pielegniarki ktore sie na tym nie znaja;(Moj problem polega na tym ze:pod koniec stycznia tego roku odstawilam tabletki koncepcyjne powod oczywisty chce zajsc w ciaze pierwszy synek juz odchowany wiec czas na drugie:)pierwszy okres mialam z odstawienia tabletek kolejny okres sie nie pojawil w danym terminie miesiaczki byly tylko plamienia.Nastepny termin miesiaczki jak i sama miesiaczka pojawila sie w oczekiwanym terminie zas kolejna nie pokazala sie tylko wystapily plamienia z tygodniowym przyspieszeniem.Dzis jest juz 1,5 tygodnia od terminu miesiaczki a jej nie widac dodam ze test ciazowy robilam 6 dni temu i byl negatywny.Dodatkowo dodam iz od stycznia tego roku mam swedzenia pochwy stosujac masc swedzenia przechodzily i powracaly co 2 tygodnie lekarz przepisal mi tabletki do pochwowe i sewdzenia przeszly ale na dzien dzisiejszy okresu brak mam wydzieline bardzo żółtawa i czasami mnie swedzi w pochwie,bule podbrzusia jak na okres mam ale to juz trwa od okolo 2 tygodni.Nie wiem co mam robi do Polski dopiero w przyszlym miesiacu wiec prosze o rade i dziekuje za odpowiedz!

fijolek

fijolek

Taka żółta wydzielina świadczy o infekcji. Infekcje mogą jak najbardziej miec związek z tym, że nie możesz zajść w ciążę. Musisz się z tego po kolei wylkeczyć i dopiero starac się o dziecko.

--

Love, laugh and live! :)

9 fijolek Kobieta, 28 lat, Łódź
Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij