Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu, żółta wydzielina z pochwy i bóle podbrzusza


Gość aneczka26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aneczka26

Witam!
Pomóżcie prosze nie wiem co robic.Moze zaczne od tego ze mieszkam w Wielkiej Brytanii i lekarzy ginekologow tutaj nie ma wszystkie zabiegi i badania jeli mozna to tak nazwac robi zwykle pielegniarki ktore sie na tym nie znaja;(Moj problem polega na tym ze:pod koniec stycznia tego roku odstawilam tabletki koncepcyjne powod oczywisty chce zajsc w ciaze pierwszy synek juz odchowany wiec czas na drugie:)pierwszy okres mialam z odstawienia tabletek kolejny okres sie nie pojawil w danym terminie miesiaczki byly tylko plamienia.Nastepny termin miesiaczki jak i sama miesiaczka pojawila sie w oczekiwanym terminie zas kolejna nie pokazala sie tylko wystapily plamienia z tygodniowym przyspieszeniem.Dzis jest juz 1,5 tygodnia od terminu miesiaczki a jej nie widac dodam ze test ciazowy robilam 6 dni temu i byl negatywny.Dodatkowo dodam iz od stycznia tego roku mam swedzenia pochwy stosujac masc swedzenia przechodzily i powracaly co 2 tygodnie lekarz przepisal mi tabletki do pochwowe i sewdzenia przeszly ale na dzien dzisiejszy okresu brak mam wydzieline bardzo żółtawa i czasami mnie swedzi w pochwie,bule podbrzusia jak na okres mam ale to juz trwa od okolo 2 tygodni.Nie wiem co mam robi do Polski dopiero w przyszlym miesiacu wiec prosze o rade i dziekuje za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...