Skocz do zawartości
Forum

Antykoncepcja hormonalna a skutki uboczne


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, rozpoczęłam pierwszy raz przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych (Vixpo), pierwszą tabletkę zg. z zaleceniem przyjęłam w pierwszym dniu miesiączki, miesiączka (zwykle 6 dni)trwa już 9 dni czy to normalne? Czy jestem chroniona począwszy od przyjęcia pierwszej tabletki? wyczytałam na tutejszym portalu, że po 14 dniach, co mnie zaniepokoiło. I jeszcze jedno pytanie, z uwagi na rozbieżne informacje czy rozgryzienie tabletki powoduje że jest nieskuteczna? czy nie ma to wpływu na jej działanie?

Odnośnik do komentarza

tabletki hormonalne zaburzają wiele procesów w organizmie. U mnie się nie sprawdziły- miałam tyle efektów ubocznych że trzeba było z nich zrezygnować, miałam tez nawracające infekcje intymne nawet po ich odstawieniu ; dopiero po zastosowaniu wraz z leczeniem chemicznym leku probiotycznego invag uwolniłam się od tych niekończących się problemów. Może warto pomyśleć np o komputerach cyklu i nie niszczyć zdrowia?

Odnośnik do komentarza
Gość gosiak01

moja rada - jak już zdecydowałaś się na tabletki to zażywaj provag doustnie- pomoże zniwelować część szkodliwych działań antykoncepcji na przewód pokarmowy, oraz drogi moczowo płciowe. Warto zabezpieczyć się od początku niż później leczyć skutki zaniedbania

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...