Skocz do zawartości
Forum

Czy moge byc w ciazy?


Gość Mlodapoczatkujaca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mlodapoczatkujaca

Witam. Niecały tydzień temu zaczęłam stosować swoją pierwszą antykoncepcję tabletkami. W sobotę popołudniu dostałam krwawienia, krwawilam przez cała noc i w niedzielę ranoco 6 wzięłam pierwsza tabletkę. Tak wiem, powinnam ją wziąć już może w sobotę, ale mam nieregularne cykle (średnio 30 dni) i nie byłam pewna czy to nie jest tylko takie plamienie. Okres miałam dostać właśnie w niedzielę. Po wzięciu tabletki poszłam jeszcze spać, koło godzin popołudniowych okresu już nie było. Pojawiały się już w niedzielę tylko skąpe, ale to bardzo skąpe plamienia. Tydzień przed, dokładnie w sobotę kochałam się z moim partnerem z prezerwatywa. Partner nawet nie skończył we mnie, prezerwatywa cała a sex był dość krotki. Czy jest mozliwosc, ze przy 30 dniowym cyklu mogłam zajść w ciążę właśnie w sobotę na tydzień przed spodziewanym okresem? Czy zatrzymanie krwawienia wynikło raczej w wyniki zabrania 1 tabletki?
I proszę nie chce odpowiedzi a pro po testu. Chce wiedzieć co jest bardziej prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia

Chcesz porozmawiać?
Telefon Zaufania (58) 6 915 915 i netporadnia.pl
Godziny kontaktu: od 18.00 do 23.00
Oferujemy bezpieczną przestrzeń rozmowy. Jesteśmy po to by towarzyszyć i wspierać Cię w poszukiwaniu rozwiązań.
Jeśli się z nami skontaktujesz, uzyskasz wsparcie emocjonalne.
Wyznajemy zasadę, że „droga do mądrej decyzji prowadzi przez wiele pytań”.
Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny.
Gwarantujemy pełną dyskrecję. Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...