Skocz do zawartości
Forum

Tampony. Co jest?


Gość Kubełkowazagwozdka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kubełkowazagwozdka

Używam tamponow od roku. Zazwyczaj tylko gdy wychodzę lub śpię poza domem. Współżyje od dwóch lat. Na początku nie miałam problemów z tamponami. Teraz... Ogólnie anatomicznie jest wszystko ok, mam ładna pochwie według mojej pani ginekolog. Ostatnia wizyta była 3 miesiące temu. Problem pojawił się jakoś 4 miesiące temu. Nie mogę włożyć tampona normal. A raczej zależy... Mianowicie wkładając palca mam jakąś dziwnie zakrzywiona dziurę. Ale nir zawsze
Myślałam że podczas okresu jej tam obrzęk i dlatego. Tampon mini wchodzi bez problemu tak na głębokość pół palca do 3/4 wskazującego. Light days różnie alr 90% wchodzi bez problemu. Natomiast od ok 3 cyklow Tampon normal wchodzi tylko na swoją długość, czasem nawet wystaje... Jest jakby przeszkoda, nie mogę go wracając bo zaczyna uciekać na bok jakby. Nir wirm co sir dzieje. Próbuje różnych pozycji i tak bez sukcesu. Daje sobie radę z mini ale musze je znacznie częściej wymieniać :/ czego to może być przyczyną i jak mogę spróbować inaczej wkładać normal? Dodam że ma początku było bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...