Skocz do zawartości
Forum

Czopki dopochwowe a krążek antykoncepcyjny


Gość Febles

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Zauważyłam 4 dni temu, że dostałam infekcję -drożdże w pochwie, w związku z czym zakupiłam czopki dopochwowe G***. Kuracja trwa 10 dni a ja powinnam właśnie wyciągnąć krążek dopochwowy co skutkuje okresem. Zastanawiam się czy powinnam go wyciągnąć i czy mogę stosować te czopki podczas miesiączki. Czy krążki dopochwowe wpływają na skuteczność tych czopków? Nie wiem co mam teraz zrobić z tym krążkiem i czopkami. Bardzo proszę o poradę!!

Odnośnik do komentarza

Tę kurację stosujesz z polecania lekarza, zgadza się? Czy czytałaś dokładnie ulotkę globulek? Czy nie ma podanej informacji, że nie powinno się ich stosować podczas menstruacji? Przeczytaj także dokładnie ulotkę dołączaną do krążków. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Przeczytałam calusieńką ulotkę od czopków nic nie pisze o menstruacji. Co do krążków, jest tylko wzmianka, że stosowanie leków przeciwgrzybicznych nie wpływa na działanie krążków. Nie wiem za to jak te krążki mogą wpływać na czopki i tą infekcję.

Odnośnik do komentarza

W ulotce czopków nic nie piszę na temat ich stosowania podczas menstruacji lub w trakcie stosowania krązków antykoncepcyjnych. Natomiast w ulotce krążków jest tylko wzmianka, że nie mają na nie wpływ środki antygrzybiczne itp. Lecz nie jest napisane jak one wpływają na te środki ;/ narazie stosuję te czopki 5 dzień i nie widzę poprawy, ale kuracja trwa 10 dni to myślę że krążek wyciągnę po zakończeniu kuracji. Boję sie tylko, że jak się nie wyleczę to czy miesiączka nie zaszkodzi?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...