Skocz do zawartości
Forum

Przy pocieraniu się w ubraniach przy wzwodzie i wytrysku ryzyko?


Gość gość98

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, działo się to zaraz po skonczonym okresie,6 i 7 dnia cyklu. Panikuję z tej sytuacji na mysl ze plemniki moga zyc w pochwie ok 7 dni, a za pare dni mogę mieć juz dni plodne. To pytanie z może wydać się głupie ale chciałabym mieć pewność. Bardzo prosiłabym, abyście odpowiedzieli mi, czy w takiej sytuacjacji nie ma żadnych szans na zapłodnienie, czy jest ono znikome. Czy może dojść do zapłodnienia, jeśli uprawia się seks w ubraniach? Czyli jak dziewczyna siedzi na chłopaku i robią ruchy jak w seksie jemu stoi jakiś czas i dojdzie do wytrysku, czy jest możliwe zapłodnienie w takiej sytuacji jak opisuję, obydwoje w bieliźnie i spodniach i jak sperma przesiąknie (czy to właśnie wgl możliwe?) przez te wszystkie ubrania w okolice pochwy lub na pochwę, to istnieje ryzyko ciąży? Zastanawia mnie to ponieważ jakiś rok temu trafiłam na forum na podobne pytanie i tam ktoś odpowiedział że szansa jest ponieważ dlaczego prezerwatywy są produkowane z lateksu a nie materiału jak ubrania, jakiś powód musi być i że mogą przesiąknąć przez tkanine i zapłodnić :/ Przypominając sobie o tym po sytuacji ktora byla pare dni temu zaczelam sie martwić o to, wogóle wtedy się nie dotykalismy pod ubraniami tylko przez ubrania czasami ja jego dotknęłam on moich pośladków no i te ruchy, czułam jego podniecenie i widziałam po intensywnosci jego ruchów że jest mocno podniecony stąd ten strach ze gdy doszedł to czy mogło coś na mnie przesiąknąć :/ Nie chcę jeszcze uprawiać seksu dlatego cos takiego robimy, ale wtedy to działo się bardzo szybko z duzym naciskiem i jestem pewna że doszedł w ubraniu. A jeszcze co do innych forum i tematow to rowniez gdzies gdzie ginekolodzy odpisuja napisal w takiej sytuacji ze szansa jest i zeby wykonac test, wiec jak to wyglada? Jedni mowia tak a inni inaczej, boje sie troche

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...