Skocz do zawartości
Forum

Pęknięcie prezerwatywy.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, podczas stosunku, a raczej na samym końcu kiedy poczułem, że czas wychodzić (przed wytryskiem) wyciągając go zauważyłem, że prezerwatywa jest uszkodzona, prawdopodobnie pękła idealnie przy wyjściu, bo była naciągnięta na żołędziu, a partnerka mówiła, że ciągle czuła jak był okryty, poza tym czułem jakby właśnie pękała przy wyjściu, najprawdopodobniej nie zdążyłem wytrysnąć w niej i pierwsza fala poszła na tyłek i łóżko. Partnerka twierdzi, że nie czuła jakichś różnic, a zewnętrzna część pochwy jak i jej "widoczny" środek były czyste, brak jakichkolwiek śladów chociażby spłynięcia.
Najprawdopodobniej (objawowo- mimo cyklów nieregularnych (różnią się dniem, dwoma) gdzieś za 10 dni powinna mieć okres, dodatkowo twierdzi, że po dniach płodnych, przed okresem wyskakuje jej masa krost, na co ostatnio narzeka) zaczynały jej się dni niepłodne. Jest jakaś szansa na wpadkę (zakładając, że prezerwatywa pękła dopiero przy wychodzeniu - jakieś 5 wcześniej minut przy poprawianiu penisa była cała, a partnerka twierdziła, że do końca czuła jakoby żołądź był okryty). Oboje jesteśmy dość młodzi i wolę nie stresować partnerki, czy aby na pewno nie warto?

Odnośnik do komentarza

Niestety istnieje możliwość ciąży. Przy nieregularnych cyklach owulacja może się przesunąć. Powinno się ją wyznaczać na bieząco, np przy pomocy testera na ślinę. Bardzo dobra jest afrodyta. Dla bezpieczeństwa oprócz prezerwatyw stosujcie zel plemnikobójczy np contragel.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...