Skocz do zawartości
Forum

Stosunki z prezerwatywą, okres, 3 negatywne testy -możliwa ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Chciałabym w miarę przybliżyć moją sytuację. Otóż cykl mój trwa ok 28 - 30 dni. W czasie dni płodnych doszło do zbliżenia dwa razy i było to w ciągu dwóch dni, przy czym były to stosunki zabezpieczone od początku prezerwatywami a mąż kończył na zewnątrz. Prezerwatywy sprawdziliśmy i były w porządku,również w trakcie stosunku nie zsunęły się. Od momentu dni płodnych pobolewało mnie podbrzusze oraz czułam dziwne ciągnięcie w pośladkach, które ustąpiło przed zbliżającym się okresem. Krwawienia dostałam normalnie w 29 dniu cyklu, było ono jednak ciut mniej obfite, jednak chciałabym wspomnieć, że moje okresy nie należą do zbyt obfitych. W pierwszy dzień krwawienia zwyczajowo odczuwałam dość silne skurcze w dole brzucha. Dzisiaj mija 8 dzień krwawienia, jest to już tylko brązowe plamienie. Jednak od dwóch dni dokucza mi ból piersi, pojawił się ból w pośladkach a także brak apetytu, a wręcz niechęć do jedzenia. Chciałabym wspomnieć, że od tych dwóch dni bardzo mocno się stresuję. Dodam, że wczoraj i dzisiaj rano tj. w 7 i 8 dniu po dostaniu miesiączki wykonałam 3 testy ciążowe, które wyszły negatywne. Skąd te objawy? Czy jest jakieś ryzyko, że jestem w ciąży?
Pozdrawiam,
Paulina

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...