Skocz do zawartości
Forum

Dobry ginekolog...


Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory myślałam, że moja lekarka jest dobrym lekarzem, ale zaczynam wątpić, bo po ostatniej antykoncepcji hormonalnej, mój organizm nie potrafi do siebie dojść, a zaraz miną 2 lata od odstawienia tabletek :/ Przytyłam 5-6 kg - schudnąć nie mogę, cykl tak jak zawsze był jak w zegarku - teraz rozregulowany, hormony dopiero wracają na odpowiednie poziomy, ciągana jestem po specjalistach, badaniach i oczywiście nic nie wiadomo... A tymczasem znów potrzebuję się zabezpieczać, już nawet nie wiem jak, boję się kolejnych tabletek anty, a prezerwatyw nie mogę używać...
Dlatego chciałabym zapytać o polecenie jakiegoś dobrego ginekologa w Warszawie i przy okazji jeszcze parę pytań - jakie są cechy dobrego ginekologa? Jak lekarz powinien dobrać tabletki antykoncepcyjne, jak powinien wyglądać wywiad, czy przed taką metodą powinny zostać przeprowadzone jakieś badania np hormonalne? U mnie, owszem, był wywiad, badanie piersi, ale żadnych badań hormonalnych, mimo że pytałam, aby się upewnić, czy nie powinna mi takich zlecić... Po tabletkach kilogramy dodatkowe nadal zostały, nieregularne miesiączki też... Ale czyja to wina? To chyba w takim razie źle lekarz dobrał tabletki? Proszę o jakieś rady, wskazówki...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...