Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży przy plastrach Evra


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałam wrażenie że odkleja mi się plaster evra i wymieniłam go na nowy. Niestety, początkowo przykleiło się tylko pół, prawdopodobnie miałam wilgotną po kąpieli lub spoconą skórę. Próbowałam odtłuścić skórę spirytusem salicylowym, osuszyć suszarką i gorącym powietrzem suszarki rozgrzać klej kierując powietrze na zewnętrzną stronę plastra. teraz plaster trzyma się dobrze. czy te zabiegi nie wpłynęły na jego działanie? czy mogę go zostawić do właściwego dnia zmiany plastra(środa wieczór)?

Odnośnik do komentarza

jednak nie wytrwał :) ale nowy jest porządnie stabilnie przyklejony. przynajmniej tak mi się wydaje. Ale wiąże się z tym jeszcze jedno pytanie- dzień zmiany plastra mam w środę, jutro przyklejałabym ostatni plaster i za tydzień zdejmowała. ale mam obawy, że kolejny tez będę musiała przedwcześnie wymienić, bo ostatnio mam z nimi problem. Pytanie: czy jeżeli dziś przykleiłam nowy, to mogę jutro nie zmieniać, tylko np w sobotę i odkleić w środę? po prostu pierwszy miałabym 5 dni, drugi 4, a skoro plastry uwalniają hormony przez 7 dni to nie powinno być z tym problemu. Szkoda mi zmieniać go po jednym dniu jeżeli jest z nim wszytko ok, a za parę dni nowy może się zacząć odklejać a net jeśli nie to świeżo przyklejony wygląda estetyczniej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...