Skocz do zawartości
Forum

Czy biorąc dalej tabletki, jestem chroniona przed ciążą?


Gość w...m

Rekomendowane odpowiedzi

witam, Biorę tabletki antykoncepcyjne ,,Qlaira" od pół roku, codziennie o stałej godzinie. Tydzień temu współżyłam ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia i doszedł we mnie. Tabletki wzięłam o godzinie 16 i o godzinie około 20 zwymiotowałam z powodu zatrucia pokarmowego. Następnego dnia o godzinie 16 wzięłam również tabletkę, tak jak codziennie. Moje pytanie jest takie, Czy biorąc dalej tabletki jestem chroniona przed ciążą? Czy mogę być teraz w ciąży po tamtej sytuacji? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Czy przed dzieckiem trzeba się chronić? Jest niebezpieczne czy jak? Płodność jest oznaką zdrowia. Bierzesz tabletki ubezpładniające, jakby to była choroba. Dziewczyno! Odstaw te tabletki i poznaj swoje ciało, swój naturalny cykl miesięczny. Są dni płodne i są dni niepłodne. Gdy nie jesteście gotowi na dziecko, możecie współżyć w dni niepłodne, a w dni płodne się powstrzymać. Niepotrzebnie wydajesz pieniądze na tabletki i niszczysz sobie przez nie zdrowie. Na środkach antykoncepcyjnych się zarabia, a wcale nie są 100% skuteczne. To jest biznes. Zarabiających nie obchodzisz ty ani twoje zdrowie i dobro, tylko twoje pieniądze. Nie bądź głupia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...