Skocz do zawartości
Forum

brak miesiączki


Gość kala27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dzić jest mój 67 dzień cyklu i miesiączki brak. Ostatnim razem uprawiałam seks ok 1-2 dni przed miesiączką, oczywiście z zabezpieczeniem (używamy prezerwatyw i nie pękła), Po seksie dostałam planowo okres. Kilka dni przed spodziewaną następną miesiączką byłam bardzo przeziębiona, 40-stopniowa gorączka utrzymywała mi się przez tydzień i miesiączka nie pojawiła się w przewidywanym terminie. Tydzień temu zaobserwowałam u siebie żelowaty, ciągnący się, bezzapachowy śluz i uczucie "mokrości". Bolą mnie sutki i czasem odczuwam lekki ból podbrzusza jak na okres. Dodam że w ciągu tego miesiąca, gdzie miesiączka już się nie pojawiła, w 1 dzień rozbolało mnie mocno podbrzusze, aż wymagało to wzięła tabletki przeciwbólowej. Teraz śluzu jest mało i raczej jest sucho, niewielkie plamienia jak przed okresem. Co to może oznaczać? Wizyte u ginekologa mam dopiero za 2tygodnie. Testu nie robiłam bo wątpie że może być to ciąża skoro się zabezpieczyliśmy a zresztą po seksie wystąpiła normalnie miesiączka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...