Skocz do zawartości
Forum

Żółta wydzielina z piersi


Gość kolka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo prosze o porade, okres mialam 21 lutego - byl to 35 dzien cyklu, dodam,ze caly luty bylam na czyszczeniach-kuracji sokowej, i schudlam rowniez. okres trwal 4 dni- jak zawsze, w tym miesiacu - marcu, juz pare dni z rzedu bola mnie piersi-z prawej czulam kilka razy ze cos leci ( z lewej takze, i piersi oby dwie bola- uczucie pieczenia)- jak nacisnelam mocnej,to najpierw plyn przezroczysty, potem zolty plyn, jak siara,,dodam,ze nie karmie dziecka od pazdziernika 2010 roku i od tamtej pory nie miala wogole takiego problemu,,,,przy nadchodzacej miesiacze czulam bol w piersiach,ale nie taki jak teraz, to w sumie nie jest taki tyle, tyle,ze takie pieczenie dziwne,,,nie wiem czy czekac z testem czy zrobic bo objawy inne, jak drazliwosc,czy zachcianki zywieniowe mam przed kazym okrese, oraz bol w dole brzucha,,,okres mam dostac 29go marca, czyli 4 dni jeszcze,,,bardzo chcialabym miec juz drugie dziecko, ale nie chce zapeszyc,,,czy powinnam zrobic badania - hormonow-prolaktyny, czy tak sie moze zdarzac,ze po kilku miesiacach moze jeszcze siara sie pojawic i bol-pieczenie? Z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Każda wydzielina z piersi poza okresem ciąży i laktacji powinna być skontrolowana przez lekarza. Jedną z przyczyn pojawienia się wydzieliny z piersi jest podwyższony poziom prolaktyny. Umów się na wizytę do ginekologa. W razie potrzeby zleci on niezbędne badania dodatkowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...