Skocz do zawartości
Forum

katowice klinika in vitro


Gość olinn6

Rekomendowane odpowiedzi

Czy któraś z was korzystała z gyncentrum w katowicach przy leczeniu niepłodności???? będę decydować się na in vitro, na razie dojeżdżałam do lekarza do poznania, ale nie ukrywam że wolałąbym być na miejscu podczas tego wszytskiego, to o wiele bardziej wygodne i może zaoszczędzi trochę stresu z tym wszytskim związanego. pytam, bo przeglądałam raporty na ten temat i gyncentrum ma rekomendację ministerstwa zdrowia w tej kwestii. do tego zajmuje na śląsku pierwsze miejsce w rankingu. więc chyba z niczego się to wziąć nie mogło. oczywiście skuteczność nie zależy od dobrych opinii, tylko od organizmu, ale dobrzy specjaliści i całe to zaplecze medyczne chyba zwiększa szanse na zapłodnienie.. może jest ktoś, kto ma z nimi doświadczenie?

Odnośnik do komentarza

tak, masz rację, że to zależy od organizmu, ale dobra opieka lekarska, ze wszelkich zakresów medycznych jest bardzo istotna. ja osobiście czułabym się bardziej spokojnie wiedząc, że korzystam z pomocy zaufanych i doświadczonych lekarzy którzy wiedzą co robią. To jednak zbyt poważna sprawa na jakieś dziwne eksperymenty. Fakt, że mają pierwsze miejsce coś o nich na pewno może mówić, ja miałam kiedyś okazję rozmawiać w poczekalni z dziewczyną która się tam leczyła. trochę się powymieniałyśmy naszymi doświadczeniami, ale ogólnie jeżeli chodzi o gyncentrum, była raczej zadowolona, chociaż oczywiście nie wiem, jak to się ostatecznie zakończyło

Odnośnik do komentarza

ja wlasnie zaczełam leczenie w Gyncentrum i na razie niewiele mogę powiedzieć o samych efektach. Natomiast podejście do pacjenta, do tej pary starającej się o bobasa jest bardzo fajne. no i jest to jakaś nadzieja na powiększenie się rodziny. poki co badania i rozmowy ale jestem dobrej myśli bo jest to miejsce które zna się na takich problemach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...