Forum Ginekologia

Wytrysk w pochwie i wypłynięcie spermy

~joannaaaa

~joannaaaa

Pare dni temu kochalam sie z chlopakiem bez prezerwatywy, ale biore tabletki antykoncepcyjne. Wiec kochalam sie i on wystrzelil we mnie i po chwili sperma lub moj sluz (nie wiem co to bylo, ale wydaje mi sie ze to jego) wylecialo na zewnatrz. Juz pare razy tak mialam, ze pozniej polowa wyleciala. Co to moze znaczyc ? moze moja blona nie jest przebita ?

~magda2

~magda2

Nie, to normalne. Nie cała sperma zostaje w kobiecie. Gdy jest jej dużo, to może część wypłynąć.

~ziuta173

~ziuta173

witam. od niedawna uprawiam sex ze swoim narzeczonym. ale nadal nie moze mi przebić tej błony dziewiczej. po stusunku zauważam zawże oznaki krwi ale błona nadal nie pękła?? co robić??

~laurad

~laurad

Jeśli pojawia się krew to skąd wiecie, że błona nie pękła?

~ziuta173

~ziuta173

bo cały czas czuje jakis opór przy niektórcyh pozycjach i przy każdym sexie gdy partner wkłada to czuje ból

~ziuta173

~ziuta173

tej krwi co pisałam wcześniej było dosłownie minimalnie tak jak bym małego strupka rozdrapała. podczas pierwszego naszego stosunku też było tyle krwi(malutko=minimalnie) a nie było tyle co powinno być podczas pełnego pęknięcia błony dziewiczej

~ziuta173

~ziuta173

powiedzcie mi, czy pomimo niepłodnych dni, można zajść w ciążę??

Kulka17

Kulka17

to jest tak, że plemniki mogą w pochwie przetrwać do tygodnia czasu. I może się tak zdarzyć, że pomimo tego, że kochałaś się w dni niepłodne to plemniki dożyją do dni płodnych.

13 kulka17 Kobieta, 20 lat, Tarnobrzeg
~Sonia

~Sonia

skoro bierze tabletki antykoncepcyjne to nie moze zajsc w ciążę

aanielkaa

aanielkaa

wypłynęła sperma a skoro bierzesz tabletki to nie mozesz byc w ciazy bo nie masz dni płodnych. nie wiesz po co bierzesz tabletki i jak działają?

17 aanielkaa Kobieta, 34 lata, Kraków
Lek. Anna Syrkiewicz

Lek. Anna Syrkiewicz

Odpowiedź eksperta

Błona dziewicza zostaje przerwana w trakcie pierwszego zbliżenia. Wyciek spermy jest naturalnym zjawiskiem i nie budzi żadnych zastrzeżeń.

41 lek-anna-syrkiewicz Kobieta, 30 lat, Warszawa
~marusz 8

~marusz 8

Po stosunku, kiedy mężczyzna konczy w kobiecie, jak długo sperma zostaje w kobiecie. Czy po jakimś czasie cała sperma wypłynie czy jednak jakaś część na zawsz epozostaje w kobiecie?

dadaaria

dadaaria

matko jakie pytania... proponuje cofnac sie na biologie poziom 4-6

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 27 lat, gdzieś pod Wawą
merc86

merc86

a skąd wiesz ile powinno być tej krwi podczas 1 razu ??? NIE MA zadnej reguły. u mnie nie było wogule krwi . a ten opur o kturym piszesz to może byc, zła lub malo wygodna pozycja, a może jesteś szczupła a twój chłopak chojnie obdarzony ;) a może jesteś spięta. rozlużnij się kobieto, Proponuję dłuższą grę wstępną i więcej spontaniczności

85039 merc86 Kobieta, 28 lat, rzeszów
~tequilla

~tequilla

O ludzie, jaka dyskusja i jakie pytania! :) Pierwsze to że nie zawsze cały wytrysk partnera zostaje się w środku kobiety, to jest normalne kiedy sperma wychodzi na zewnątrz, drugie to że krew w przerywaniu błoni dziewiczej nie jest objawem dla wszystkich jednakowym, ja też nie miałam krwi po pierwszym razie, i kolejne razy po tym jeszcze trochę bolało, więc musisz jeszcze trochę pocierpieć.

dadaaria

dadaaria

to normalne ze sperma wyplywa... niektore pytania są z kosmosu :D

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 27 lat, gdzieś pod Wawą
~aaaaa

~aaaaa

ja zawsze z moim chłopakiem jak kochamy się to zawsze kończy we mnie i jest to bardzo miłe uczucie jak spuszcza się

~jkjkp

~jkjkp

Ja tam sie zlewam w moja dziewczyne i nic nie ma ale w dni plodne zabezpieczamy sie:)

Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij