Skocz do zawartości
Forum

ciąża z prezerwatywy za pomocą strzykawki


Gość maikel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dnia 9 stycznia 2016 współżyłem z dziewczyną w prezerwatywie. Po stosunku prezerwatywę zawiązałem, sprawdziłem szczelność czy nigdzie nie ucieka powietrze w celu sprawdzenia czy w pochwie nie pękła prezerwatywa. Zawsze tak robię. Za każdym razem powietrze nie uciekało, ostatnio zrobiłem tak samo i wyrzuciłem prezerwatywę na podłogę. Czy jest możliwość żeby dziewczyna po 4 godz. wlała to w siebie strzykawką i zaszła w ciążę? temp w pokoju około 22 st.
Robiłem testy to wieczorem wyszedł że nie jest a rano jak robiła to wyszedł rzekomo że jest. Test widziałem na zdjęciu przesłanym MMS i wydaje mi się ze coś tam było kombinowane bo na teście nie są paski tylko tak jak by kółeczka pokazane. Dla czego się pytam? Bo po bardzo burzliwej i poważnej rozmowie powiedziała mi że tak zrobiła i że jest w ciąży. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Wiciokrzew

To tak:
- niektóre testy pokazują kółeczka.
- po 4 godzinach to już z tej spermy niewiele zostało - w sensie plemniki padły
- po za tym żaden test, podkreślam ŻADEN nie daje wyniku na drugi dzień po zbliżeniu. Test z krwi, który jest najbardziej wiarygodny, daje wynik po 7 dniach od stosunku.

Co do lekarzy, to tutaj na forum nie odpowiada żaden, w pytaniach do lekarzy owszem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...