Skocz do zawartości
Forum

Zapalenie bakteryjne.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały problem, gdyż byłam 4 tyg temu u ginekologa bo czułam swędzenie i pieczenie całego miejsca intymnego. Pani dr. stwierdziła że jestem zdrowa ale to jest norma gdy ktoś bierze tabletki antykoncepcyjne i trzeba uzupełnić florę bakteryjną. Po 2 tyg poczułam takie pieczenie i swędzenie że aż nie mogłam wytrzymać i poszłam do kolejnego gin. wyszło że mam zapalenie bakteryjne. Dostałam antybiotyk dopochwowy i tabletki do uzupełnienia flory bakteryjnej. Antybiotyk przestałam brać w pt i zaczęłam stosować tabletki do uzupełnienia flory. Wczoraj chciałam kochać się z chłopakiem lecz gdy on we mnie wszedł poczułam bardzo mocne pieczenie. W domu zauważyłam że prawa warga sromowa mi spuchła. Czy ja jestem nadal chora? czy mój chłopak jest nosicielem?

Odnośnik do komentarza

U dziewczyn, które stosują tabletki antykoncepcyjne rzeczywiście jest większa skłonnośc do infekcji, moze pojawiac sie pieczenie czy świąd okolic intymnych. Najlepiej wtedy działać od razu, tzn na noc załozyc globulke probiotyku dopochwowego np Lactovaginal. Taka forma podania gwarantuje natychmiastowe działanie leku, flora zostaje wzmocniona, przez co blokuje rozwój patogenów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...