Skocz do zawartości
Forum

Petting a możliwość zajścia w ciążę


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - bawiliśmy się z dziewczyną i doszedłem z "ręki". Godzinę później zaczęliśmy się kochać , ale przed tym umylem dokładnie penisa - ręce itp dziewczyna tak samo ... Założyłem prezerwatywę lecz nie doszedłem w dziewczynie nic nie pękło wszystko jest ok - tylko moja dziewczyna martwi się że będzie w ciąży bo przed założeniem dotknęła mojego członka , na nim nic nie było - ale sam fakt dotknięcia ją martwi i że przeniosła to na prezerwatywę .Czy jest jakaś możliwość ciąży? Proszę nas uspokoić.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej martwimy się tym że to były dni płodne... Mija teraz 3 dzień po w/w stosunku i niepokój rośnie chociaż sprawa jest oczywsta..wszystko przez to ze były to te dni płodne. Preejakulat ze mnie.wtedy nie wypłynął, nawet jeśli to cały czas wycieram..najbardziej martwimy się tym że gdzieś po dotknięciu mogło to się przenieść na prezerwatywe.. Czy szansa na.ciążę jest minimalna jak wgl zerowa?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanie. Ostatnio z moim partnerrem uprawialiśmy petting. Najpierw on mnie zadowolił, miałam "mokro", więc wytarłam się ręcznikiem. Potem usiadłam między kolanami mojego partnera, (nie dotknęłam członka pochwą, ale byłam nago) i pieściłam mojego partnera, skierowałam członka na jego brzuch i wytrysnął. A ja wstałam, wytarłam rękę (nie jestem pewna czy dokładnie) i założyłam majtki. Jak miałam niedokładnie wyczyszczone ręcę i dotknęłam majtek jakoś przedostać sperme do warg sromowych?

Odnośnik do komentarza

Witam. 5 dni przed rozpoczeciem dni płodnych uprawiałam z chłopakiem petting.Miał on niewielką ilość preejakulatu na palcu po czym wprowadził go do pochwy.Krwawienie dostałam 2 dni przed terminem(miesiączkuję reguralnie).Krew jest skąpa i jasno czerwona(co się nie zdarzało) oraz nie bolało mnie podbrzusze jak to zwykle jest.W tym miesiącu bardzo dużo się stresowałam.Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mój problem polega na tym iż , uprawiałam ze swoim partnerem petting , nie doszło do penetracji , jestem dziewicą , natomiast wargi sromowe otarły sie kilka razy o preejakulat ,po ok 10 minutach , zaczelismy z pratnerem uprawiac petting lecz nie wiem czy prejakulat dostał sie do wewnątrz czy tez nie. Mam natomiast pewność że sperma nie dostała się do wewnatrz poniewaz partner nie wprowadzał członka do pochwy. Czy ciaza jest mozliwa ? Jesli petting byl 10 minut pozniej ? Prosze o odp.

Odnośnik do komentarza

Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych miałam skąpe miesiączki praktycznie żadne po dniu plamienia (madinette) jakiś miesiąc temu uprawiałam peitting, miesiączka w tym miesiącu nie wystąpiła zrobiłam 3 testy ciążowe oba wyszły negatywne czy jest prawdopodobienstwo zajścia w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 17 lat. Przez Ostatni miesiac uprawiałam z chłopakiem kilka razy petting. Nie doszło do kontaktów narządów płciowych ani wytrysku na moje narządy płciowe. Miesiączkę powinnam dostać 5 dni temu. Czasami miesiączki u mnie są regularne jednak częściej nie. Mam od 5 dni wypchany brzuch i leciutkie bóle w podbrzuszu. Czasem czuje też ból żołądka. Czy mogę być w ciąży? Czy to tylko objawy przed miesiączka?

Odnośnik do komentarza

Jestem dziewcią, z partnerem uprawialiśmy petting, on zakończył w prezerwatywie i po 30 minutach w tej prezerwatywie ze spermą zaczą ocierać się o moje narządy( dokładnie o tyłek) i wylała się sperma na mój tyłek, boje się że mogła się przedostać do pochwy. Czy jest ryzyko ciąży? czy plemniki po takim czasie w prezerwatywie są w stanie do zapłodnienia? Bardzo się martwię bo jestem panikarą, zastanawiam się czy jest sens faszerowac się tabletkami 72 h po. Prosze o pomoc a nie krytykowanie. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...