Skocz do zawartości
Forum

Wszystkie objawy okresu i brak krwawienia


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat i mam bardzo nieregualne okresy (5-6dni spoznien) tym razem spóźnia się już 9 dni. Od dawna mam problemy z żółtymi i białymi uplawami. W tym miesiącu kilka razy z partnerem pocieralismy się miejscami intymnymi bez zabezpieczenia jednak bez penetracji i z pominięciem wejścia do pochwy i długo przed wytryskiem, w dodatku mój chłopak nie produkuje preejakulatu. Teraz mam wszystkie objawy okresu jednak brak krwawienia. Czy powodem opóźnienia może być ciąża czy raczej jakaś infekcja?

Odnośnik do komentarza

Zgadza się, jednak upławy wcześniej miałam a okres nigdy nie spóźniał się aż o tyle dni. Ale w sumie jeżeli to jest jakaś infekcja to czy objawy okresu (bóle, nadwrażliwość itp) powinny być cały czas? Jestem zapisana już do ginekologa w związku z tą sprawą jednak sądzisz że mam się czego obawiać? I czego mam się spodziewać na wizycie? ;)

Odnośnik do komentarza

Witam, Mam pytanie , troszkę się o siebie martwię. Moja ostatnia miesiączka była bardzo dziwna ( 03.09.2015), skąpe krwawienie . Nie jestem i nigdy nie byłam regularna ale od tej ostatniej minęło bardzo dużo czasu. Miałam objawy które zawsze zwiastowały okres : ból głowy przy przysadce mózgowej, tkliwość i ból piersi, trądzik, a nawet zły humorek. Jednak okresu brak. Zrobiłam 2 testy ciążowe, w różnych odstępach czasu wszystkie wyraźnie negatywne. Dodam że zmieniłam ostatnio miasto i pracę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...