Skocz do zawartości
Forum

petting a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Ostatnią miesiączke dostałam 12 maja i trwała ona 5 dni. 22 maja uprawiałam z chłopakiem petting i nastąpił wytrysk na moją rękę.Lekko ją wytarłam w łóżko i założyłam stanik,bluzkę, po czym majtki.I możliwe jest,ze niewielka ilość spermy pozostała na bieliźnie. Średnia długość cyklu to 27 dni.Czy mogę być w ciaży? Jak duże jest ryzyko?

Odnośnik do komentarza
Gość saruskaaa

Witam,
Chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość zajścia w ciąże po następującej sytuacji: w dni płodne uprawiałam petting z moim chłopakiem. Najpierw on doszedł, po czym wytarł wszystko ręcznikiem, a za jakieś pół godziny włożył mi palec do pochwy. Bardzo proszę o odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Witam, uprawiałam z moim chłopakiem petting jest możliwość ze gdy miałam reke w jego majtkach on ja wyciagnal i miał bardo mala ilosc preejakulatu na palcu potem dotykał mojego brzuch po minucie włożył mi palec do pochwy, czy jest możliwość ciąży, jestem 2 dni przed okresem zrobiłam 2 testy ciążowe-negatywne obydwa, bola mnie piersi nie wiem czy to prze okres czy objawy wczesnej ciazy, prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Uprawiała z chłopakiem petting, ja bylam naga on w samych bokserkach, robiłam mu dobrze ręką lecz on nie miał wytrysku, było jedynie niewielka ilość preejakulatu i on wyjął mi reke z majtek boje sie ze mogl miec niewielka ilość tegoz mojej reki nastepnie dotykałmnie po brzuchu i włożył palce w pochwe, czy moge byc w ciazy? 2 dni przed okresem zrobilam 2 testy ciazowe-2 negatywne, bola mnie piersi i mam wrazliwe sutki, prosze o pomoc bo umieram tu ze stresu.

Odnośnik do komentarza

Witam. Parę dni temu ocieraliśmy się z partnerką przez bieliznę ja miałem dosyć grube bokserki ona także majtki. Doszło do wytrysku miałem plamę na bokserkach a dziewczyna na swoich lecz to chyba jej plama gdyż miała dni płodne tak twierdzi. Szybko przestaliśmy gdy zauważyliśmy plamy. Moje pytanie czy w takiej sytuacji istnieje ryzyko ciąży przez bieliznę ?

Odnośnik do komentarza

Witam, 3tyg temu miałem taką sytuację że piescilem się z dziewczyną i doprowadziła mnie ustami do wytrysku. Wytrysk był na mój brzuch. Po ejekulacji poszedłem się umyć w wannie. Czy jest możliwe że dziewczyna zajdzie w ciążę np jeżeli nasienie zostało na dnie wanny a ona usiadłaby w to miejsce i dotknęłaby spermy pochwa? Czy plemniki po kontakcie z wodą i mydłem giną? Dodam że podczas pieszczot ona była w majtkach wiec możliwość ciąży z pieszczot wykluczam. Okres spóźnia się 8 dzień.

Odnośnik do komentarza

Witam , chciałbym sie dowiedzieć czy jest jakies ryzyko ciąży po pettingu .. Dotknąłem raz przez przypadek palcem preejakulatu i pieściłem dziewczynie przez spodnie pochwe .. piesciłem dosyć mocno ze na pewno wytarłem jej w spodnie ten preejakulat o ile on tam był o po 5 min zdjęła troche spodnie i zacząłem pieścić jej łechtaczkę .. ryzyko ciąży jest ?

Odnośnik do komentarza

Witam , chciałbym sie dowiedzieć czy jest jakies ryzyko ciąży po pettingu .. Dotknąłem raz przez przypadek palcem preejakulatu i pieściłem dziewczynie przez spodnie pochwe .. piesciłem dosyć mocno ze na pewno wytarłem jej w spodnie ten preejakulat o ile on tam był o po 5 min zdjęła troche spodnie i zacząłem pieścić jej łechtaczkę .. ryzyko ciąży jest ?

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Wraz z partnerem uprawialismy seks i peetting. Nie skończyl we mnie jednak jest możliwość ze na jego czlonku zostaly jakies pozostałości spermy (znikome) jednak czlonek byl myty przed kolejnym kontaktem. Bylo to przez cztery noce przed planowanym okresem. Nastepnie okres pojawil się dwa dni po ostatnim kontakcie zgodnie z planem. Potem rowniez w podobny sposób współżylismy podczas okresu, jeden raz czwartego dnia. Bez finalu w srodku. Jedyna mozliwosc to plyn z czlonka wydalany przed erekcją. I pytanie brzmi: jakie jest ryzyko zajscia w ciaze przy tych okolicznościach ?? Z gory dziekuje za odp :)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.Wraz z partnerem uprawialismy seks i peetting przez cztery noce przed planowanym okresem.Żadne z tych nie zakończylo sie erekcją w pochwie.Członek mógł jednak być wilgotny od płynu wydzielanego przez penisa przed erekcją lub zaschniętej spermy z poprzedniej erekcji.Potem po dwóch dniach dostałam okres.Następnie podczas okresu (4dn.) znów doszlo do zbliżenia, również bez finalu w środku i podobnie jak poprzednio.Zaznaczam ze to byly krotkie stosunki.Jakie jest ryzyko zajścia w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Czy jest możliwe abym zaszła w ciążę? Kilka dni temu pocieraliśmy narządami płciowymi z partnerem. Dodam ze wcześniej miał wytrysk, ale nie na moje narządy płciowe. Później dokładnie wszystko wytarł. Po tym jak skończył pocierać no tak jakby zlizał wszystko. Miałam dni płodne. Prejakulat nie był w pochwie, tylko na waginie. Dodam, że mój partner pali papierosy.

Odnośnik do komentarza
Gość simbajasmina

Witam,

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym, zeby zadać to pytanie, ale cały czas wmawiam sobie, ze to niemożliwe, a jednocześnie cały czas się nad tym zastanawiam i denerwuje się z tego powodu.
Podczas 3. dnia miesiączki ( w nocy z 03.09. na 04.09.) uprawiałam petting ze swoim chłopakiem. Troche się rozkręcilismy i w pewnym momencie moj chłopak wsadził we mnie końcówkę penisa - naprawde nie głęboko. Tą czynność powtórzył kilka razy, trwało to około 2 minut. Naprawde nie doszło do penetracji ani do niczego. Nie doszło do wytrysku i prawdopodobnie nie było tez preejakulatu. Mialam wtedy zaaplikowanego tampona. Chce jeszcze dodac, ze jestem dziewicą. Okres skończył się w niedziele 06.09., a teraz chyba mam dni niepłodne - sądząc po tym, ze śluzu jest bardzo niewiele, jest nierozciagliwy, białawy a czasem żółtawy. Moj cykl trwa od 30-32 dni, jest on raczej regularny, w zeszłym cyklu miałam owulacje. Jednak stresuje się, ze był obecny preejakulat i, ze moglo dojść do zapłodnienia. Czy te wszystkie czynniki, ktore podałam zmniejszają na to szansę? Czy moge byc w ciąży, czy szanse raczej są niewielkie?

Z góry bardzo dziekuje za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Witam :) mam pytanie .. I bardzo bym prosił o odpowiedz .. Wczoraj uprawiałem petting miałem wytrysk w majtki.. Umyłem tylko ręce nie przebierałem sie , Poszliśmy do sklepu , sluchalismy muzyki i tak po 30,40 min Dziewczyna zrobiła mi dobrze ustami przez nie całą minute dotykała dołu penisa .. i po 6,7 min wlozyła sobie raz palec do pochwy .. Ryzyko jest ? Chce jeszcze napisać ze przez te 6,7min ona odbierała telefon i wytarła o spodnie reke ale tak raz przejechała tylko i piła piwo .. Ryzyko ?

Odnośnik do komentarza

Witam, w ostatni dzień okresu uprawiałam petting z chłopakiem. Nie miał on wytrysku i staraliśmy się nie mieć bliższego zbliżenia. Po dotknięciu swojego członka, po kilku sekundach robił mi tzw "palcówke" nie jestem pewna czy był preejakulat. Przyjechałam z Chorwacji i spóźnia mi się okres i mam troszke widoczne żyłki na piersiach. Aktualnie jestem przeziębiona i leci mi dość często krew z nosa przy katarze. Są jakieś szanse że jestem w ciąży? Czy z powodu zmiany klimatu i choroby tak jest?

Odnośnik do komentarza

No wiec takie pytanie. Czy duze jest to ryzyko jesli moja partnerka robiła mi dobrze dłonią, wydzielił sie preejakulat, po czym po pewnym czasie chwyciła mnie za dłon. Nastepnie przetarłem moja dłoń w prześcieradło, po czym włożyłem jej palce do pochwy. Do wytrysku wtedy jeszcze nie doszło. Był to 9 dzień cyklu. Poprzednie cykle 31,30,29 dni. Jeszcze nie współżyliśmy z dziewczyną i narazie poprzestaliśmy na pettingu. Czy czeste sa takie przypadki zajść w ciąże? Dziekuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie. Pod koniec 3 tygodnia połogu (jeszcze trochę krwawilam) uprawialismy z mężem petting, a konkretnie ocieralismy się o siebie miejscami intymnymi nago. Absolutnie nie doszło do stosunku, ale trochę nasienia znajdowało się na mojej lechtaczce. Dodam także, że nie karmię piersią. Jest to nasze drugie dziecko. Przy pierwszym dostałam miesiączki 6 tygodni po porodzie. Czy mogło dojść do zapłodnienia czy raczej jest to znikome?

Odnośnik do komentarza

Kochałam się z moim chłopakiem dzień po zakończeniu plamienia po okresie. Nie doszedł we mnie. Zdjął prezerwatywę, jednak gdy ja chciałam drugi raz nie zauważyłam że jej nie ma, i delikatnie smyrnęłam się nim po narządach płciowych.,. Głupie pytanie, ale czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę- jestem dziewicą, z moim partnerem uprawialiśmy jedynie petting, pocierał on członkiem o moje miejsca intymne, doszło do pojawienia się preejakulatu. Nie powinny to być teoretycznie moje dni płodne- ostatni dzień okresu, ale mam bardzo nieregularne cykle. Minęły 3 tygodnie, a pojawiła się u mnie gorączka, bóle brzucha i obrzmienie piersi.

Odnośnik do komentarza

Witam, 8 tygodni po pettingu miałam badanie ginekologiczne- USG przez odbyt (dziewica, ryzyko przez petting, powiedziałam lekarzowi, że jestem dziewicą o pettingu nie wspomniałam) Czy lekarz zauważyłby po takim czasie ciążę? Stwierdził tylko niepęknięty pęcherzyk i powiedział, że pęcherzyk albo jeszcze pęknie albo nie (cykl bezowulacyjny). Następnego dnia po badaniu zrobilam test z popołudniowego moczu, wyszedł negatywny. Czy na 100% można wykluczyć ciążę? Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

dzień dobry mam takie pytanie czy jeżeli zaspokajam swojego chłopaka oralnie ale nie doszło do wytrysku pod czas pettingu mój chłopak dał mi swoje palce do ust poczym po 3 minutach włożył mi je do pochwy czy jest możliwość zajścia w ciąże ?? (nie było wytrysku)

Odnośnik do komentarza

3 miesiace temu (pod koniec lipca) uprawialam z chlopakiem petting, balam sie ze moglam zajsc w ciaze,jednak przez 3 miesiace dostaje w miare regularne okresy trwajace po ok 5dni czyli chyba normalnie. tydzien temu zrobilam test-negatywny. Brzuch mi troche urosl ale mozliwe poprostu ze przytylam. Czy jest mozliwosc zebym byla w ciazy? Bardzo prosze o pomoc :(

Odnośnik do komentarza

Witam.
Jakiś czas temu pieściliśmy się z moją dziewczyną. Ona zrobiła mi dobrze ręką, po jakiś 3 minutach zaczęła ubierać swoje majtki. Raczej nie zwracała uwagi jak ich dotyka, więc możliwe że jej ręka miała styczność z każda ich stroną (także tą wewnętrzną). Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże w opisanej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Witam, otóż ja i moja dziewczyna bawiliśmy sie. Ona moim przyrodzeniem , ja jej i tak dalej. Ale wsadziłem jej RAZ penisa do pochwy. Przedtem wytarłem go z jakiegoś śluzu.(jestem jeszcze niedoświadczonym amatorem). Ona byla ledwo dzień po okresie (bo nawet tego dnia zapomniala założyć podpaski). Czy jest jakies prawdopodobieństwo ciąży? Ten śluz to nie byla sperma, nawet wtedy nie doszedlem ani nic. Po prostu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...