Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i stosowanie Euthyrox


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy to ciąża czy hormony. Ostatnia miesiączka była 7.07.2015 r. (Mam miesiączki co 25 dni.) biorę euthyrox 12,5 od tygodnia ale przez 2 dni bralam letrox ale zle sie czułam i wróciłam do euthyrox.. Stosunek z partnerem był 11,12,15,16,19. 07.2015r. Spoznia mi sie okres, robiłam wczoraj test ciążowy wieczorem ale nic nie wyszło.. Nie wiem co robic bo jest mi często nie dobrze i slabo.. Leze caly czas w domu. Pomóżcie mi! Okres Nie chce przyjść, nic mnie nie boli.. 0 objawów

Odnośnik do komentarza
Gość jaktupusto

dawka 12,5 to tyle co kot napłakał, nie łączyłabym jednego z drugim. w ogóle jakie masz poziomy hormonów tarczycy, że jeszcze jesteś na dawce wprowadzającej? czy może kłopoty z sercem, że nie zmieniasz na wyższą dawkę?
stres, upały, anemie, może tak reagujesz na wprowadzenie syntetycznych horm. tarczycy, aczkolwiek u mnie nie było wtedy przestoju żadnego.

Odnośnik do komentarza
Gość jaktupusto

dawka 12,5 to tyle co kot napłakał, nie łączyłabym jednego z drugim. w ogóle jakie masz poziomy hormonów tarczycy, że jeszcze jesteś na dawce wprowadzającej? czy może kłopoty z sercem, że nie zmieniasz na wyższą dawkę?
stres, upały, anemie, może tak reagujesz na wprowadzenie syntetycznych horm. tarczycy, aczkolwiek u mnie nie było wtedy przestoju żadnego.

Odnośnik do komentarza
Gość To jazaaaa

TSH wynosi 5,500 dzisiaj będą dzwonić ze szpitala co i jak jakie mam brać tabletki. Mam kłopoty ze sercem i ogólnie hormonami. Dalej nie mam okresu. Krew mam już dobra bo miałam wcześniej anemię. Robiłam test ciążowy i nie wyszło nic.. Czuje się bardzo słabo i mam nudności.. Ale to pewnie przez to hashimoto. Ja mam TSH raz 0.040 a potem naraz 6.000

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...