Skocz do zawartości
Forum

Biały śluz a ciąża


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie temu kochałam sie z chlopakiem z zakonczeniem we mnie. Dzis mija 3 dzien a okresu nie dostalam. W nocy mnie brzuch pobolewal, bralam ciepla kapiel masowalam podbrzusze by okres wymusic, wylecial bialy sluz. Dodam ze moj partner i ja palimy papierosy, a kochalam sie z nim wedlug kalendarzyka na internecie w ostatni dzien plodny. jaka jest szansa na ciaze? nie chce jej a bardzo sie boje. Zadnych objawow, tylko lekko bolace piersi jak przed okresem, 36,8 ale wczoraj sie opalalam.Pomocy

Odnośnik do komentarza

Witam. Od kilku dni obawiam się ze jestem w ciąży. Więc zacznę od początku. Współżyłam z chlopakiem 19maja bez zabezpieczenia. Okres dostałam 22 maja tak jak powinnam. Cykle mam regularne (22-25 dni) Kolejne miesiączki też były regularne. Miesiąc temu nabrzmiały mi piersi i jakby się powiększyły tydzień przed okresem i kilka dni po też takie były. Później było normalnie. Ale miesiączka była bardziej skąpa niz zwykle (było to 25 sierpnia) 14 września na papierze toaletowym zauważyłam krew, zauważyłam też śluz. Był rozciągliwy i przejrzysty z domieszka krwi, dodam że nigdy tak nie miałam. Potem brązowe ślady na bieliźnie jak na początku i na końcu okresu. Nie bylo tego duzo troche na wkładce trwało to 2-3 dni. Wkładka była też zabarwiona troszkę na różowo. 20 września poczułam dziwne ruchy w brzuchu jakby coś kopalo mnie od środka trwało to ok.20 sekund. Dodam też ze od jakis 2 miesięcy pulsuje mi brzuch (chociaz mysle ze to tetnice). I jeszcze jedno co mnie zapokoilo to duza ilość białego sluzu raz na jakis czas... Mam też od kilku lat upławy nieleczone.

Odnośnik do komentarza

Witam uprawialem sex z moja dziewczyna bez zabezpieczenia i w momencie dojścia wysunąłem go i wszystko było okej, wtrysk na zewnątrz i po chwili czasu na dole pochwy zobaczyłem u niej biały śluz czy to może być podczas "orgasmu" kobiety taki śluz wyleciał z pochwy czy mogło także dojść do wtrysku w środku??

Odnośnik do komentarza

moje ostatnie cykle: 23, 20, 26, 25, 23, 16, 21, 25, 25, 24. Okres dostałam 10-15 kwietnia, śluz najbardziej obfity (kurze jajko) był około 18 kwietnia może trochę później. 30 kwietnia doszło jedynie do przebicia błony dziewiczej. Był preejakulat jednak partner doszedł tylko raz już po wszystkim nie we mnie. W nd i pon plamiłam na brunatno. w nd zaczął boleć mnie biust i bolał do wczoraj. wydobywa się ze mnie biały pachnący kwaśno śluz. okres powinnam mieć dzisiaj lub jutro. mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...