Skocz do zawartości
Forum

brak okresu po ellaone


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, uprawialismy okolo miesiąca temu z partnerem seks korzystajac z metody stosunek przerywany. Dwa dni po nim powinnam dostac okresu lecz go nie dostalam i wzielam ellaone, po czym na nastepny dzien dostalam okresu lecz innego niz zazwyczaj - byl bardzo gesty i brzybieral bardziej kolor brazowy... teraz powinnam dostac okresu okolo 12 dni temu.. zawsze przed okresem bolaly mnie piersi, teraz nie odczuwam zadnego bólu.. jakie jest ryzko ciązy i czy brak krwawienia to wynik wzięcia tej tabletki?

Odnośnik do komentarza

Po zażyciu tabletki po dostępnej bez recepty, której działanie polega na opóźnieniu owulacji, większość kobiet ma normalną miesiączkę w przewidywanym terminie. Jednak w niektórych przypadkach może ona pojawić się później lub wcześniej niż zazwyczaj.
Jeśli miesiączka spóźnia się o ponad 7 dni lub jest nietypowo skąpa lub nietypowo obfita lub jeśli pojawią się takie objawy, jak ból brzucha, mdłości, wymioty lub tkliwość piersi bądź też jeśli podejrzewasz ciążę wykonaj test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Hej potrzebuje waszej rady.. W nocy z 7-8 sierpnia kochałam się z chłopakiem, teraz strasznie tego żałuję.. pierw uzylismy prezerwatywy po czasie pękła a my jeszcze jakiś czas uprawialismy sex, teoretycznie 6 sierpnia kończyły mi się dni płodne.. chłopak nie doszedł a ja po 6h wzięłam tabletkę ella one. Po stosunku krwawilam 5 dni.. ostatni normalny okres miałam 19 lipca, mój cykl trwa średnio 28/30 dni, jaka jest szansa na ciaze? Martwię się brakiem okresu..

Odnośnik do komentarza

Witam Mam taki problem , ze powinnam dostać okresu 19 września jednak dalej go nie ma, robiłam już 7 testów ciążowych wszystkie wszyły negatywne, wczoraj (czyli 23 wrzesień) mierzyłam temp. w pochwie wyszła 36,76 ok godziny 7.30, dzisiaj także (24 wrzesień) temp. 36.80 ok godziny 6.30, w tym cyklu brałam również tabletkę Ellone dokładnie 13 września, czy to ta tabletkę tak zaburzyła mi gospodarkę, czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży

Odnośnik do komentarza

Witam! Ponad miesiąc temu zazylam tabletkę po stosunku Ellaone. Po jej zażyciu pierwszy tydzień cała zdretwialam, było mi słabo, nie chodziłam do szkoły. Teraz minął miesiąc i tydzień od jej zazycia i nie mam miesiączki, ból piersi który mam dosłownie nie daje mi spać, jestem ciągle zmęczona, jest mi duszno, piszczy mi w uszach, w takim stanie nie chce mi się żyć . Czy to normalne? Powinnam iść do ginekologa?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...