Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża? A może infekcja okolic/miejsc intymnych?


Gość rollercoaster

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rollercoaster

Witam. Od ponad miesiąca zaczęłam współżyć ze swoim partnerem (robimy to bez zabezpieczeń :/ ) Niby nigdy nie doszło do erekcji w momencie gdy penis był w pochwie (czasem "kończyliśmy" w momencie gdy miał być wytrysk) ale czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży? Od ok tygodnia czuję się inaczej, brzuch zrobił się wzdęty (musiałam zrezygnować z potraw, które uwielbiałam jadać ponieważ po chwili bardzo bolał mnie brzuch). Od czasu do czasu bolą mnie jajniki (na zmianę, lekkie kłucie), podbrzusze jakby "wybrzuszyło się", piersi trochę bolą. Zauważyłam problem z jedzeniem - najpierw straciłam apetyt, nie miałam ochoty nic jeść a teraz czuję niepohamowany głód. Śluz stał się mniej obfity niż był wcześniej, jest prawie, że "sucho". Kilka dni temu miałam również problem z pęcherzem, podczas sikania piekło, co trwało 2 góra 3 dni. Jestem młodą osobą, jeszcze nigdy nie byłam u ginekologa (planuje się do niego wybrać w najbliższym czasie). Bardzo proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Ciąża nie wyklucza infekcji i odwrotnie,
ciąża też nie musi dawać żadnych objawów,jak dostaniesz okres to będziesz wiedziała,możesz zrobić test,
są kobiety które nie zachodzą w ciąże przy stosunku przerywanym,inne mogą zajść,
tak,że nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie,zresztą jak na setki podobnych tu zadawanych.

Stosuj profilaktycznie probiotyk dopochwowy Lactovaginal /bez recepty/ ,bo widać masz tendencje do infekcji.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...