Skocz do zawartości
Forum

Seks z zabezpieczeniem a możliwość ciąży


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie dotyczące moje miesiączki, przez ostatni 3/4 miesiące miesiączki powtarzały się co 24 dni, ostatnia rozpoczęła się 5 lipca, wiec kolejnej spodziewałam się 29 lipca, niestety nie dostałam jej, seks z moim partnerem uprawiałam w dni niepłodne gdyż był to 23,26,28 lipca, praktyczne przed samym spodziewanym okresem,był to bezpieczny seks z zabezpieczeniem,dziś już 27 dzień cyklu, piersi przestały boleć mnie już 3 dni temu, mam delikatne boleści podbrzusza i czuje się zaniepokojna

Odnośnik do komentarza
Gość Autorka postu

Alina9310
Myślę że nie masz czym się przejmować, poczekaj jeszcze kilka dni, jeśli okres się nie pojawi zrób test beta z krwi, można już go wykonać ok 2 tyg po stosunku, on rozwieje twoje wątpliwości. Mój spóźnił się dwa tygodnie, stres, panika, beta negatyw i za kilka dni miesiączka. Także głowa do gory i biegnij na krew.
Kurcze stosunek ostatni był w ostatni wtorek, myślisz ze jesli jutro zrobie beta to wykaże mi? Okresy zawsze miałam regularne, jestem tak zdenerwowana ze nie moge normalnie funkcjonować :/

Odnośnik do komentarza
Gość Autorka postu

Alina9310
Poczekaj do poniedziałku, może być za wcześnie i wynik będzie sfalszowany. Wiem ze się denerwuje sz ale już nic nie zmienisz. Spokojnie, tez byłaim w takiej sytuacji.
okres pojawił sie w środe, z tygodniowym spóźnieniem, w poerwszy i drugi dzien silny bol brzucha i obfite krwawienie, kolejne dni juz słabsze, trwał 5 dni, mam teraz kolejny cykl w ktorym juz nie uprawiałam seksu, nastomiast martwi mnie troche bol brodawek od 2 dni, jestem w połowie cyklu, nigdy wczesniej nie zauważyłam u siebie czegos takiego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...