Skocz do zawartości
Forum

Jakie jest prawdopodobieństwo ciąż?


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w Niemczech od końca czerwca. Na początku lipca zauważyłam lekko wystawające podbrzusze, od razu nad kością łonową. Byłam zaciekawiona bo tak nigdy nie miałam.. w czerwcu miesiączka przyszła punktualnie, chociaż nie była zbyt bolesna, ani mocna, a przeważnie mam mocne. Postanowiłam czekać do następnej miesiączki. Następna nastąpiła 3 dni wcześniej. Było to bardziej brązowe plamienie z krwią, bo zwykła wkładka wystarczyła, trwało to nie całe 4 dni. W tym czasie byłam zmęczona, dosyć często głowa mnie bolała, piersi tak dziwnie, sutki czerwone są nadal. Pobolewało mnie podbrzusze raz słabiej raz mocniej i jajniki, miałam przeźroczysty śluz przez dwa dni bardziej. Kochałam sie z moim partnerem bez zabespieczenia, stosunek przerywany. Jakoś koniec kwietnia, w środku maja i początek czerwca kochaliśmy sie. Brzuch jest miękki, nie za duży, lekko widoczny wyczówalny pod dłonią. Jest prawdopodobieństwo ciąży? Albo coś innego może mi dolegać? Dodam jeszcze, że mam torbiele w piersiach. Co to może być? Mam związane ręce, musze czekać do powrotu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...