Skocz do zawartości
Forum

Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Uprawiałam sex z chłopakiem28.06 ostatni okres miałam 07.06 okresy mam regularne co 28,29 dni. Podczas stosunku pekła nam prezerwatywa ale nie doszło do wytrysku w ogóle tylko co zauważyłam chwile przed peknięciem ze w srodku prezerwatywy bylo troche białego płynu i boje sie ze to mogła byc sperma ale chłopak zapewnia ze wytrysku nie bylo i to byla bardzo mała ilosc ale widoczna. I jak prezerwatywa pękła to zapewne ten biały sluz we mnie został. Czy moge byc w ciazy? bardzo sie boje prosze o odp

Odnośnik do komentarza

Witam. Jaką jest możliwość zajścia w ciaze podczas pettingu? Piescilam mojego partnera, miał wytrysk ma moje spodnie i przescieradlo. Nie czułam na ręce spermy, potem obydwoje poszliśmy po kolei wziąć prysznic. Mam irracjonalne wrażenie ze mogłam wpaść mimo iż poprzednim razem nic takiego mnie nie naszlo.

Odnośnik do komentarza

Uprawialiśmy wczoraj z moją dziewczyna Petting , wydzielala sie z mojego penisa wydzielina ( nie sperma) dotknąłem to a chwile pozniej włozylem jej palce do pochwy czy poprzez takie cos mozna zajsc w ciaze ?

Odnośnik do komentarza

Witam, chciałabym dostać odpowiedź, czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży w opisanym przypadku. Współżyłam z chłopakiem w dni płodne (mniej więcej dzień owulacji, ale nie jestem pewna czy tuż przed, w czy tuż po), chłopak miał na palcach zaschniętą spermę, a po godzinie wkładał je w moją pochwę. Byłam u ginekologa i wzięłam tabletkę po. Wczoraj dostałam okres, jednak 3,5 dnia przed nim miałam sytuację, w której wytarłam spermę z palców o chusteczkę, a po chwili tą samą chusteczką wytarłam siebie w okolicach pochwy ('dociskając ją do pochwy')- tak wiem, to było bezmyślne, i nie jestem w stanie stwierdzić czy ten obszar chusteczki był w spermie czy nie. W każdym razie, czy w opisanym przypadku jest możliwość, żebym była w ciąży? Czy jeśli minęło 3,5 dnia, to okres już by nie wystąpił? Mam nieregularne cykle, więc jeśli tabletka po opóźniła mi owulację, to jest małe prawdopodobieństwo że miałam ją niedawno, ale czy wtedy okres też nie powinien się przesunąć? Czy jeżeli dostałam go w 32 dniu cyklu (rzadko kiedy mam krótsze cykle) to można założyć, że owulację miałam 14 dni wcześniej, czyli w dniu wzięcia tabletki po? A wtedy na 3,5 dni przed okresem miałabym prawdopodobnie dni niepłodne i ryzyko zajścia w ciążę byłoby bardzo małe...

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o to zajście, po którym wzięłam tabletkę, tylko to z 3,5 dnia przed okresem. Po tej tabletce po ponoć cykl jest zaburzony, a z tego co słyszałam to jeśli zapłodnienie było tuż przed okresem to okres wystąpi normalnie i dopiero następnego nie ma, bo komórka jajowa potrzebuje 3 dni żeby się zagnieździć w macicy. Choć wiadomo, niby te dni są wtedy niepłodne, ale naczytałam się sporo o dziewczynach które zostały zapłodnione na 2 dni przed okresem i stąd ta niepewność...

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie współżyłam z partnerem około 9 dni temu doszło do wytrysku do środka po 2 dniach nastąpiła owulacja według kalendarza, od 4 dni odczuwam bole ledzwiowe oraz bóle podbrzusza i jajników dosyć uciążliwe moje pytanie jest czy powinnam się martwić ? O czym mogą świadczyć takie bóle?

Odnośnik do komentarza

mam 25 lat staramy się z męzem o dziecko, okres mi sie spoznia 10 dni , nie mam mdłosci ani zadnych objawów ktore mogły by sugerowac ciąże , testu nie robilam ale czy na ciaze moze faktycznie sugerowac ?

Odnośnik do komentarza

Witam miesiaczke mialam 10 czerwca , jestem 8 miesiecy po porodzie , przy ostatnim stosunku ktory odbyl sie na 3 dni przed planowaną miesiaczką moj partner nie byl zbyt uwazny , boje sie ze bede w ciązy , czy jest mozliwe zajscie w ciaze 3 dni przed miesiaczka ? prosze o odpowiedz strasznie sie boje

Odnośnik do komentarza

w zwiazku z tymi plamieniami zaczynam sie martwic czy nic mi moze nie dolega. Dodam jeszcze ze wspolzyje z moim partnerem bez zabezpieczenia bazujac tylko na stosunku przerywanym i ostatnio zdazylo nam sie wspolzyc 2raz zaraz po wytrysku na zewnatrz ale bez umycia sie to bylo 27.06 a 30.06 zaczal mi sie okres plodny. w kolejne dni wspolzylismy rowniez ale juz bez kolejnego stosunku po wytrysku.Lecz wytrysk nastepuje zawsze i tak blisko narzadow pluciowych czy to moze byc przyczyna tych moich pla

Odnośnik do komentarza
Gość Anita2606

Witam, 21 czerwca wspolzylam z narzeczonym doszło do wytrysku w środku. Zazwyczaj miesiaczkowalam regularnie co 28 dni od 3 miesięcy okres mam wcześniej bądź po terminie. 2 dni po współżyciu dostałam okresu znowu w innym dniu niż planowo, wiem że to mogą być plemienia mylone z miesiączka ale były dosyć obfite przez pierwsze 2 dni a potem jeszcze przez 4 bardzo słabe. Dodam że miesiączkę zazwyczaj mam 5 dni i to obfita i bolesna od tych 3 miesięcy czasami trwa tylko 3 dni. Teraz jestem 2 tyg po tym zbliżeniu bolą mnie sutki a piersi są lekko nabrzmiale i odczuwam większe zmęczenie. Gdy skończył się rzekomym okres cały czas wydziela mi się biały sluz zazwyczaj nie zdarzało się to każdego dnia. Czy mam powody do podejrzeń ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, 9.06 odstawiłam plastry Evra podczas przerwy z odstawienia kochałam się z mężem , róznież ostatniego dnia "przerwy". na 7.07. powinnam mieć miesiączkę i spóznia się już 3 dzień . Jak duże jest ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza

~Anita2606
Witam, 21 czerwca wspolzylam z narzeczonym doszło do wytrysku w środku. Zazwyczaj miesiaczkowalam regularnie co 28 dni od 3 miesięcy okres mam wcześniej bądź po terminie. 2 dni po współżyciu dostałam okresu znowu w innym dniu niż planowo, wiem że to mogą być plemienia mylone z miesiączka ale były dosyć obfite przez pierwsze 2 dni a potem jeszcze przez 4 bardzo słabe. Dodam że miesiączkę zazwyczaj mam 5 dni i to obfita i bolesna od tych 3 miesięcy czasami trwa tylko 3 dni. Teraz jestem 2 tyg po tym zbliżeniu bolą mnie sutki a piersi są lekko nabrzmiale i odczuwam większe zmęczenie. Gdy skończył się rzekomym okres cały czas wydziela mi się biały sluz zazwyczaj nie zdarzało się to każdego dnia. Czy mam powody do podejrzeń ciąży?

Oczywiście że możesz być w ciąży, jeśli doszło do wytrysku w środku. Jeśli okres miałaś 2 dni po tym zdarzeniu (komórka jajowa potrzebuje około 3 dni na zagnieżdżenie przy zapłodnieniu), to kolejnego już powinnaś nie mieć, jeśli będziesz w ciąży. Najlepiej zrób test ciążowy (da poprawny wynik, bo minęło już 14 dni od stosunku). Skoro od 3 miesięcy masz przesunięty i bardziej skąpy okres, to nie wiązałabym tego z ewentualną ciążą bądź jej brakiem.

Na pocieszenie dodam, że teoretycznie powinnaś mieć wtedy dni niepłodne (chociaż życie zna już różne przypadki dziewczyn, co i w takie zachodziły w ciążę) a ból piersi i zmęczenie może być spowodowany okresem okołoowulacyjm lub innymi czynnikami.

Odnośnik do komentarza

~k...l
w zwiazku z tymi plamieniami zaczynam sie martwic czy nic mi moze nie dolega. Dodam jeszcze ze wspolzyje z moim partnerem bez zabezpieczenia bazujac tylko na stosunku przerywanym i ostatnio zdazylo nam sie wspolzyc 2raz zaraz po wytrysku na zewnatrz ale bez umycia sie to bylo 27.06 a 30.06 zaczal mi sie okres plodny. w kolejne dni wspolzylismy rowniez ale juz bez kolejnego stosunku po wytrysku.Lecz wytrysk nastepuje zawsze i tak blisko narzadow pluciowych czy to moze byc przyczyna tych moich pla

o jakich plamieniach mówisz? plamienia mogą mieć różne przyczyny. samo to, że wytrysk następuje blisko narządów płciowych, nie może być przyczyną plamień. jednak opisana sytuacja ze współżyciem zaraz po wytrysku bez umycia penisa na 3 dni przed dniami płodnymi mogła doprowadzić do zajścia w ciążę, o ile nie mierzysz sobie temperatury i nie jesteś pewna, że akurat dokładnie wtedy miałaś mieć dni płodne.

Odnośnik do komentarza

~a...l
Witam mam pytanie współżyłam z partnerem około 9 dni temu doszło do wytrysku do środka po 2 dniach nastąpiła owulacja według kalendarza, od 4 dni odczuwam bole ledzwiowe oraz bóle podbrzusza i jajników dosyć uciążliwe moje pytanie jest czy powinnam się martwić ? O czym mogą świadczyć takie bóle?

Jeśli stosunek skończył się wytryskiem do pochwy na 2 dni przed owulacją (czyli podczas dni płodnych) to jak najbardziej możesz być w ciąży. Po 14 dniach od stosunku powinnaś zrobić test ciążowy. Z tego co wiem tak szybko nie powinno się odczuwać żadnych objawów. Na twoim miejscu udałabym się do ginekologa i rozwiała wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

~k...l
mam 25 lat staramy się z męzem o dziecko, okres mi sie spoznia 10 dni , nie mam mdłosci ani zadnych objawów ktore mogły by sugerowac ciąże , testu nie robilam ale czy na ciaze moze faktycznie sugerowac ?

Zauważalne objawy, takie jak mdłości, nie muszą występować, bądź mogą się pojawić później. Możesz być w ciąży lub nie, jedynym wyjściem jest zrobienie testu lub udanie się na usg.

Odnośnik do komentarza

w zeszlym tygodniu po raz peirwszy doszlo do proby uprawinia seksu. jako ze byl to moj pierwszy raz to kontakt nie wyszedl poniewaz bardzo mnie bolalo a proby zostaly ponowione w ciadu nastepnych dwoch dni. za kazdy razem partner mial prezerwatywe, nie doszedl. wiec chcialabym sie dowiedzie czy mozliwym jest zajscie w ciaze. ponadto nastapilo to bezposrednio po koncu okresu (zaczelam juz wtedy przyjmowac tebletki anty). bola mnie piersi i panikuje ze moge byc w ciazy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...