Skocz do zawartości
Forum

Termin miesiączki, seks a ciąża


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Mój płód obumarł w 7 tygodniu ciąży po kilku tygodiach poroniłam w grudniu 2014 od tamtej pory staramy się dalej o dziecko. Międzi 6 a 10 kwietnia powinnam dostać miesiączki. Spóżnia mi się do tej pory jakieś 14 już dni. jak dotąd testy wychodzą negatywne objawy mam jakby na ciąże . niewiem co robić proszę o radę?. dziękuję za odpowiedz Patrycja

Odnośnik do komentarza

Czy moja miesiaczka jest normalna? Przez ostatni czas bylo to tak od 23 do 28 kwietnia od 8 do 13 maja i wczoraj czyli 22 maj znowu mam okres. Bardzo boli mnie podbrzusze, mam 17 lat miesiaczkuje od 3 lat i nie wyobrazam sobie isc do lekarza a zwlaszcza ginekologa bo bardzo sie boje i nigdy nie chcialabym odwiedzac takiego gabinetu. Sa na to jakies sposoby?

Odnośnik do komentarza

Witam. 1 maja kochałam się z chłopakiem. 4 maja pojawił się okres i był normalny, taki jak zawsze. kilka dni po okresie zrobiłam test, ale wyszedł negatywny. Teraz w czerwcu nie dostałam okresu z powinien być 3 czerwca, dziś już 7 i nadal go nie ma, robiłam test wyszedł negatywny ale dziś pojawiła się brązowa wydzielina z pochwy i przy oddawaniu moczu czuję pieczenie. dodam że około tydzień temu miałam serkowatą wydzielinę i swędziało mnie. Co to może oznaczać? możliwa jest ciąża ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Chciałabym zapytać się jaka jest możliwość bycia w ciąży. Mianowicie spóźnia mi się miesiączka 12dni, współżyłam tydzień przed miesiączką, było zabezpieczenie i stosunek przerywany.. Wczoraj zrobiłam test i wyszedł negatywny. Odczuwam lekkie bóle w podbrzuszu, ale bardzo lekkie i bardzo rzadko. W ciągu tego miesiąca nie stresowałam się, jedynie pracowałam, ale nie jakoś bardzo uciążliwie. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczor.Mam pytanie, zazwyczaj miesiaczka trwa u mnie 5 dni a teraz trwala tylko 3 z czego 2 dni bardzo obfite a 3 prawie nic).Wspołżyje z chlopakiem bez zabezpieczenia...czy to moze byc ciaża??do tego mam straszne wzdęcia

Odnośnik do komentarza

Witam, czy jeżeli uprawialam stosunek z chłopakiem po czym on wyją go ze mnie i spuścił się na swój członek, następnie po 5 godzinach, odbyliśmy kolejny stosunek oczywiście bez jakichkolwiek zabezpieczeń to czy mogę być w ciąży, bo na jego członku były nadal plemniki

Odnośnik do komentarza
Gość Z nadzieja

Witam serdecznie.
ostatnia miesiaczke mialam 10.06 - 16.06 , wspolzyje z narzeczonym bez zabezpieczenia, bo bardzo chcemy maluszka.
od tamtego czasu nie dostalam okresu, ktory powinnam juz miec.
Bola mnie piersi, sa powiekszone, jem wiecej niz zazwyczaj.. brzuch pobolewa mnie czasami. Stad nie wiem czy to nadchodzacy spozniony okres czy moze pierwsze oznaki ciazy ?
Z testem chce poczekac jeszcze, bo z owymi to roznie. A do ginekologa- nie chce sobie nadzieji robic :(

Odnośnik do komentarza

witam, w 8 dniu cyklu partner włożył raz penisa do pochwy i szybko wyjął po czym się obmyłam, do wytrysku nie doszło. Średnia długość cyklu to 30-31 dni. Po ok 33h wzięłam tabletkę EllaOne. Czy ryzyko ciąży jest duże?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 21 lat, wczoraj (28.07) powinnam dostać okres niestety nie przyszedł..dziś(29.07) rano tez ani śladu po nim lecz chce zaznaczyć ze bardzo bolał mnie rano brzuch a od 2 dni także piersi.. dodam ze tydzień wcześniej(od 20.07) miałam anginę i przez tydzień brałam antybiotyk(od 20-24.07)..może mieć to jakiś wpływ na brak okresu? Pragnę zaznaczyć ze tydzień przed chorobą pieściłam sie ze swoim chłopakiem, był to stosunek przerywany, nie skończył we mnie. Mam powody do zmartwień?

Odnośnik do komentarza

Witam, Kochałam się z chłopakiem 26 lipca z użyciem prezerwatywy. 4 sierpnia miałam silne bóle głowy, byłam osłabiona, a potem doszły do tego mdłości i podwyższona temperatura. 5 sierpnia nad ranem zauważyłam niewielkie brązowe plamienie na bieliźnie. Teraz bolą mnie krzyże. Czy mogło dojść do zapłodnienia ? Jakie jest prawdopodobieństwo ? Kiedy najlepiej wykonać test ciążowy, aby był wiarygodny ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Biore tabletki antykoncepcyjne(ponad pol roku), moje miesiaczki sa regularne. Kochamy sie z chlopakiem i uzywamy jeszcze prezerwatyw, raz nie zabezpieczylismy sie prezertywa (chlopak nie skonczyl we mnie). Przed okresem mialam zapalenie drog moczowych, okres przyszedl w termine, ale był bardzo skąpy(jasno brazowe plamki ze skrzepami). Moj okres zazywaczaj jest skapy, ale nie az tak. Bardzo sie boje, jestem jeszcze mloda.Czy jest mozliwosc, ze jestem w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Witam. Chcialam zapytac o mozliwosc ciazy. 11 lipca wspolzylam z chlopakiem, nie wiem czy byly to dni plodne czy nie. Dwa dni pozniej dostalam infekcje, 25 bylam u lekarza, lekarz stwierdzil, ze nie jestem w ciazy, dzien pozniej dostalam miesiaczke, byla 5 dni wczesniej i skąpa (bardzo sie stresowalam i przez tydzien malo co jadlam, oraz wyjechalam z kraju, czy przez to miesiaczka mogla byc taka skapa? 1 sierpnia zrobilam test i wyszedł negatywny. Jaka jest mozliwosc, ze jestem w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Witam mojej dziwczynie spoznia sie okres juz 6 dni, uprawiamy stosunek zawsze z prezerwatyw nic sie z nia ngdy nie stalo. Zamiast okresu ma ona zloty moze troche lepiacy sie sluz, myslelismy ze wszystko bd okej bo zsczely jej przed spodziewanym sie terminem okresu rosnac piersi ale nawet nie zaczely do teraz bolec w tym momencie juz troche zmalaly. ( nie miala zadnej infekcji ) pytam bo martwie sie ze cos moglo jakos wyciec i moze byc w ciazy

Odnośnik do komentarza
Gość sylwia3009

Witam, moja historia: prośba o opinie! Otoz planowo okres mialam dostac w poniedzialek. Przy zalozeniu, ze cykl jest 28 dniowy (jak ostatni). Cykle wahaja sie 28-33 dni. W srode w godzinach rannych odbylam stosunek, bez zabezpieczenia z finalem na zewnatrz. W czwartek wieczorem zauwazylam, ze okres chyba sie zaczyna, chyba... cala noc cisza, pusto. Pobieglam do apteki i kupilam Ellaone, zazylam jakies 53h po stosunku. Kazdy okres trwal w granicach 5 dni, ten splatal figla bo trwal piatek, sobota i dzisiaj juz na wieczor prawie nic. Jest on mniej obfity niz kazdy ktory mialam, natomiast tez zawieral skrzepy krwi. Od wczoraj czuje klucie w prawym jajniku, nie wiem czym moze byc spowodowane, nigdy go nie odczuwalam. Czyzby przez Ellaone?Jakie widzicie prawdopodobienstwo zajscia w ciaze w moim przypadku? Licze na Wasze odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza

Witam! Ostania miesiączka była 30.08, cykle trwają 28-29 dni. W dniach 10-13.09 odbywałam zbliżenia, polegające na pocieraniu penisem znajdującym się w niepełnym wzwodzie o moją łechtaczkę i kilukrotnym, płytkim (1-2 cm) wprowadzeniu go do pochwy. Preejakulat w ich trakcie był obcierany z członka. Zaraz po zbliżeniu okolice intymne były przeze mnie myte. Dziś szyjka macicy znajduje się nisko, jest twarda i zamknięta, śluz jest skąpy, biały, gesty, nielepki. Czy jest realne ryzyko ciązy?

Odnośnik do komentarza

w tamtym miesiącu (wrześniu ) miałam zamiast miesiączki brązową wydzielinę z dodatkiem krwi trwalo to 6 dni zrobiłam test podczas tych upławów był negatyny w tym miesiącu nie dostałam okresu co prawda to dopiero tylko jeden dzień ale jednak zrobiłam test i negatywny( test był zrobiony po miesiącu prawie mój cykl trwa mniej więcej 32 dni ) czuje dużą wilgotość w okolicach intymnych . I teraz moje pytanie czy może być to ciaża ? pomimo tych testów ginekologa mam dopiero we wtorek następny . Dodam że nie mam oznak ciąży tylko troche przytyłam i piesi chyba mam większe ciut

Odnośnik do komentarza

Witam. Zastanawiam się czy mogłam zajść w ciążę w dzień po okresie? Cykle regularne 29 -30 dniowe ( obserwacja ponad 6 miesiecy). Menstruacja trwa 6 dni, a stosunek miał miejsce 7 dnia. Wytrysk miał miejsce poza mną. Termin porodu mam wyznaczony z usg na 31 marca. Czy jest możliwe aby doszło do zapłodnienia tego 7 dnia (2 lipca) ?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 15 lat. Spóźnia mi się miesiączka niecałe 3 tygodnie. Nie mam żadnych objawów ciąży. Nie jestem senna, nie mam mdłości, nie bolą mnie piersi ani nic. Kochałam się z chłopakiem z prezerwatywa, która nie pękła ani nie zsunela się. Mam cykle nieregularne, spóźnia mi się okres co miesiąc, co 3 dni, tydzień.. Ale nigdy tak długo. Ostatnio boli mnie tak dziwnie brzuch, na dole. Czytałam że to są jajniki, szczególnie boli mnie lewy. Denerwuje się strasznie tym i nie wiem czy to nie przez to..

Odnośnik do komentarza

Witam Was! Nie jestem pewna czy mogło dojść do zapłodnienia.  Mój ostatni okres był 24.09.15r i trwał 4 dni. Kochałam się z facetem bez zabezpieczenia 02. i 03.10.15r. Okresy mam różnie bo zdążają się i co 24dni czasami co 30 i 31..ale najczęściej występują co 26-28. Nie wiem czy jeśli jestem w ciąży możliwe są juz jakieś objawy? By  może sama sobie wmawiam jednak od 2 dni mam zaparcia, wieczorami jest mi nie dobrze zwłaszcza gdy coś zjem no i zdarzyło mi się raz nie utrzymać moczu. Proszę powiedzcie czy jest szansa na dzidziusia  i czy jest sens robić test ciazowy no i kiedy?  Korci mnie by go wykonać. 
Czekam na odpowiedzi.
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,ostatnia miesiaczke mialam 30 lipca. Do paz. nie mialam kolejnej. 1 paz na wizycie u ginekologa usg nie pokazalo ciazy,test ciazowy rowniez mimo objawow . 5 paz wykonalam kolejny test ten okazal sie pozytywny,powtorzyłam po 2 dniach ,rowniez potwierdzil ciaze. U ginekologa bylam 8 paz i byl juz widoczny pecherzyk. Miesiaczki zawsze mialam nieregularne 36 do 56 dni. Jak obliczyc date porodu?Lekarz stwierdzil ze do zaplodnienia doszlo we wrzesniu. Czy wszystko wporzadku?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...