Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie z pochwy po spożyciu alkoholu


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Mam pytanie .Kazdego razy po wypiciu alkoholu (wiekszej dawki) mam krwawienie z pochwy - trwajace 1-2 dni .Co moze byc tego powodem ? Nie zdzrz sie to od "zawsze" ,wczesniej nie bylo tego problemy ,zaczelo sie jakies 2-3 miesiace temu i zdarzylo sie 5 razy .

Odnośnik do komentarza

Przepraszam za błędy , tak to jest jak sie szybko pisze z telefonu. Miałam badania krwi , i rzeczywiście niedobory żelaza i anemia (aczkolwiek nie dostałam nic oprócz suplementu żelaza tego ogolniedostepnego), nie sądziłam ze to moze być połączone z krwawieniem .

Odnośnik do komentarza
Gość Sloneckoo09

Powiem Ci że ja też mam z tym problem.Kiedyś zdarzyło mi się to ale krótko trwało.Teraz niedawno miałam miesiączkę i po dwóch dniach piłam alkohol i tak samo mam krwawienie.Myślę że organizm w taki sposób próbuje się bronić ale pewności nie mam :/

Odnośnik do komentarza

ja tak mam wlasnie juz 3 raz w ciagu tego samego miesiaca i sie wystraszylam. ;x nie wiem czmue tak moze byc ale raczej jest to zwiazane z alkoholem. juz po okresie praktycznie, od dwoch dni krwawienie ledwo co, a po dwoch piwach leci jak z kranu. poprzednio wypilam flaszke tydzien temu i tez z lekkiego okresu nagle zaczelo leciec jak z kranu ,nic nie boli ale strach jezeli leci tyle krwi chyba to znak odstawic alko na jakis czas

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...