Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam taki problem. W maju 2014 roku musiałam odstawić antykoncepcje ze względu na złe wyniki próby wątrobowej. Przez dwa kolejne cykle po odstawieniu miesiączkowałam w terminie. Mój cykl trwał 28 dni. Jednak przy kolejnym cyklu było to 33 dni, a potem nawet 38 dni. W końcu nie było miesiączki przez dwa miesiące. Byłam u ginekologa i kazał zrobić badania krwi u lekarza rodzinnego. Od września zaczęłam też tyć. Po badaniach okazało się, że wyniki pod kontem tarczycy są wysokie co mogło sugerować niedoczynność tarczycy. Do czasu wizyty u endokrynologa w maju tego roku brałam dufaston na wywołanie miesiączek. Przed wizytą u endokrynologa powtórzyłam badania na tsh. Wyszły w normie i endokrynolog nie podejrzewa niedoczynności chociaż moja mama na nią choruje. Od kwietnia nie mam miesiączki. Niedługo mam wizytę u ginekologa i pozostałe badania zlecone przez endokrynologa. Czy może ktoś mi poradzić co się może dziać z moim ciałem?nie ukrywam że chcę zajść w ciążę ale testy są negatywne. Proszę o pomoc!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...