Skocz do zawartości
Forum

Nieregularne miesiączki a możliwość zapłodnienia


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam nieregularne miesiączki (brałam tabletki antykoncepcyjne aby ją wyrównać było ok ale tyłam i lekarz zaproponował abym odstawiła) od 4 miesięcy miałam regularną miesiączkę, ostatnią miałam 13.04, 29.05 robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Dzisiaj tzn. 30.05 uprawiałam seks i kiedy chłopak nałożył prezerwatywę i przy pierwszym wejściu we mnie prezerwatywa pękła z boku następnie wycofał się. Czy mimo tego że nie było wytrysku (płyn ejakulacyjny mógł być) mogę zajść w ciążę?

Odnośnik do komentarza

mam 31 lat i nieregularne miesiaczki średnio co 2 miesiace. Rzadko sie zdarza, ze mam co miesiac ( raz w roku) , co jest wynikiem zespołu policystycznego jajnika. Z męzem uprawiamy stosunek przerywany ( co oczywiście nie jest metoda antykoncepcji ) , ale ostatnio kochaliśmy sie do końca dzień po zakończeniu miesiaczki. Czy istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciaze? miesiaczka wynosi u mnie 7 dni

Odnośnik do komentarza

Witam. Za 3 miesiące skończę 23 lata. Do maja b.r stosowałam antykoncepcję hormonalną. Po odstawieniu, przez 2 miesiące moje cykle były regularne. Później wydłużyły się i wahały pomiędzy 32 a 36 dniami. Ostatnią miesiączkę odnotowałam 3 listopada. Dziś jest 49 dzień cyklu. Współżyłam 23 dnia cyklu. Wykonałam dwa testy płytkowe z wynikiem negatywnym. (Dziś i przed tygodniem). Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Czeka mnie lot godzinny samolotem i nie jestem pewna czy nie powinnam go odwołać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...