Skocz do zawartości
Forum

Pominięcie 15 tabletki antykoncepcyjnej a ryzyko ciąży


Gość i...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo prosze o odpowiedz. W dniu wczorajszym gdy chcialam przyjac 16 (sroda)tabletke antykoncepcyjna zauwazylam ze nie przyjelam 15 (wtorkowa)Po krótkiej analizie stwierdzilam ze musilam zapomniec przyjac tabletki w iedziele-13 tabletka, ktora przyjelam w poniedzialek, a poniedzialkowa przyjelam we wtorek... w srode gdy sie zorientowalam wzielam dwie tabletki wtorkowa i czwartkowa czyli 15 i 16 z opakowania. Stosunek odbyl sie w niedziel. Czy moglam zajść w ciaze?

Odnośnik do komentarza
Gość i...m...

Mam swiadomosc ze bardzo namieszal i konsekwencje moga byc rozne. Bedac wczoraj u lekarza kazal wziac wszystkie od razu naraz i czekac na miesiaczke. Wielu lekarzy w internecie uwaza ze 2-3 tydzien przyjmowania tabletek, nawet jesli o jakiejs zapomnimy nie jest grozne, moj lekarz twierdzi odwrotnie ze gdyby sie to zdazylo w pierwszym tygodniu przyjmowania szanse na ciaze bylyby male...w ulotce bylo napisane zeby dokonczyc to opakowanie i zaczac od razu kolejne bez przerwy,jak pisalam lekarz kazal czekac na miesiaczke. tabletki biore juz jakis czas,ale szczerze juz nie wiem co mam teraz zrobic...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...