Skocz do zawartości
Forum

Czy jest duża możliwość że jestem w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 19lat. Rok temu wykryto u mnie policystyczne jajniki, miałam nieregularny okres. Nie byłam leczona pod tym kątem ponieważ przez długi czas nie mogłam się dostać do lekarza. Postanowiłam pójść do innego który przypisał mi Diane-35. We wtorek 05.05 zaczęłam drugie opakowanie tabletek a w sobotę 09.05 uprawiałam seks. Chłopak doszedł we mnie. Od razu poszłam się obmyć. Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam, Pewnie wariuję ale mam pytanie. Mam hiperprolatyemię czynnościową. Ostatnią miesiączkę miałam 31.08 (cykle zwykle regularne (29 dni /-2) Od 31.08 biorę bromergon (1/2 tab. na noc). testy ciążowe w 31 i 36 dc. negatywne. Czy możliwe jest przesunięcie się owulacji o dwa tygodnie? czy możliwe jest , że jestem w ciąży a zrobione testy tego nie wykazały? Inne objawy: kują mnie jajniki (czasami prawy, a czasami lewy), nudności, wzdęcia, mleczno biały śluz, bąbelki w brzuchu no i brak okresu.

Odnośnik do komentarza

okres, negatywny test, a od dziś uczucie delikatnych ruchów w dole brzucha... miesiączkę mam co miesiąc, ostatnia spóźniła się ponad tydzień i była trochę inna (lżejsza w "przejściu")od poprzednich(jednak bolesna i obfita), ciągle mam uczucie bólu w dole brzucha, większy brzuch i pełniejszy biust, parę dni temu test wyszedł negatywnie, dziś odczuwam delikatne ruchy w dole brzucha jak przy pierwszej ciąży. Czy może to być mimo negatywnego testu i okresu ciąża?,

Odnośnik do komentarza

Miesiączke miałam 8 stycznia 2015r.Jestem w ciąży.Z miesiączki termin porodu mam na 16 października,z usg pierwszego 24 październik pużniej na 13,14 i 7 października.Cykle mam nieregularne z tych co pamietam 27-33 dni przed ciąza skrócił mi sie cykl do 27 dni.Kiedy mniej więcej mogło być zapłodnienie?Nurtuje mnie fakt ze pod koniec miesiączki uprawiałam sex bez zabezpieczenia ale czy mozliwe że owulacja była po miesiączce prosze o pomoc i udzielenie mi fachowej odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

witam serdecznie . Chciałam się zapytać czy przy stwierdzonej owulacji ( zrobiłam testy owulacyjne i pokazują wynik pozytywny) mogę zajść w ciąże mimo ,że przed poprzednią miesiąćzką (faza lutealna) robiłam poziom FSH i wyszedł 1.0 czyli za niski. Jest możliwość zajścia w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam. Wspolzylem z dziewczyną bez zabezpieczenia około 4 sekundy, oczywiście bez wytrysku, tak 1,5 tyg przed okresem czuła swedzenie w pochwie , które po 4 dniach przeszło, wreszcie doszło do krwawienia. Na początku było ubogie a teraz jest bardzo różne, prawie wgl nie ma a po paru godzinach jest bardzo dużo. Dodam że zawsze bardzo ja bolał brzuch, tym razem, nie musiała nawet brać tabletki przeciwbólowej. Ta różna "miesiączka" trwa teraz szósty dzień. Czym może być to spowodowane? Bar

Odnośnik do komentarza

Witam. Niedawno zakończyłam swoją przygodę z tabletkami antykoncepcyjnymi ok. 2 tygodni. Wczoraj uprawiałam seks bez zabezpieczenia. Partner nie "skończył " ale prawdopodobnie doszło do przedwczesnego wytrysku. Czy tabletka "dzien po" jest koniecznością? Jestem ok 2 tyg przed miesiączką. Mam 19 lat i nie jestem gotowa na dziecko. Dziękuję za odpowiedź , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam ! 11 września byłam u pani ginekolog ponieważ spoznial mi się miesiaczka , pani dr przypisała mi luteine 50 mg x3 dziennie , kochalam się z partnerem 20 września gdzie partner doszedł we mniea po 2 dniach nastąpiła miesiaczka , od 1 października miam temperaturę 37.5 czasami 37.7 stopni . dzień przed planowana miesiaczka tak jakby się ona zaczęła ale wg mnie jest to już 3 dniowe plamienie nawet i tego tak bym nie nazwała . temperatura dalej się utrzymuje , co może byc przyczyną ?

Odnośnik do komentarza

Witam, Mam problem i nie wiem czy jest to powazne, czy nie. Zauwazylam, ze od kilku dni mam ogromny apetyt na wszystko, bolace piersi, pieczenie w pochwie oraz ogromne zmeczenie. Jestem na implancie antykoncepcyjnym, wiec nie mam miesiaczki i nie wiem kiedy powinnam ja miec (gdybym nie wszczepila implantu) i obawiam sie, ze jestem w ciazy chociaz jak dla mnie jest to niemozliwe. Prosze o porade. Dziekuje serdecznie oraz pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam, Szybkie pytanie, jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze, jesli jestem na implancie antykoncepcyjnym (to juz drugi, jestem na implancie od ponad 4 lat, w tym czasie 0 miesiaczki), ostatnio mam bardzo bolesne piersi, ogromny apetyt, zmeczenie oraz pieczenie pochwy. Czy jest mozliwosc ciazy Pozdrawiam oraz oczekuje odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Witam Przez pol roku moj cykl trwal 29 dni, a ostatni 26. Ktora dlugosc powinnam brac pod uwage obliczajac termin nastepnej miesiaczki? Wg.tych 26 dni dzis powinnam dostac okres, jeszcze go nie ma. Moge zrobic test ciazowy?? bedzie wiarygosny?? czy lepiej poczekac wg. tych cyklow 29-dniowych. Dodam ze staramy sie z mezem o dziecko i nie wykluczam ciazy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 15 lat i duże problemy zdrowotne. Jeździmy z mamą od lekarza do lekarza i żaden lekarz nie jest w stanie określić się co mi jest.... Moje objawy to: brak miesiączki(od 3 miesięcy, a miałam już regularną), bóle podbrzusza, zawroty głowy, omdlenia, przybieranie na wadze chociaż jestem na diecie, wypadające włosy, bardzo duży trądzik, zaczęły rosnąć mi włosy na brzuchu, rozstępy na udach i piersiach oraz ból piersi. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

~m...l
Witam
Przez pol roku moj cykl trwal 29 dni, a ostatni 26. Ktora dlugosc powinnam brac pod uwage obliczajac termin nastepnej miesiaczki? Wg.tych 26 dni dzis powinnam dostac okres, jeszcze go nie ma. Moge zrobic test ciazowy?? bedzie wiarygosny?? czy lepiej poczekac wg. tych cyklow 29-dniowych. Dodam ze staramy sie z mezem o dziecko i nie wykluczam ciazy.
Pozdrawiam

Nie da się przewidzieć w 100 terminu miesięczki. można to określić na bieżąco wyznaczając fazy cyklu, faza lutealna trwa z reguły 14 dni od owulacji. Jesli staracie się o dziecko to celujcie w owulację. dokładnie możesz ją wyznaczyć np przy pomocy testera Afrodyty.

Odnośnik do komentarza

Witam, moje pytanie dotyczy możliwości zajścia w ciążę. Okres spóźnia mi się już 4 dzień, 3.10 miałam okres, teraz powinnam go dostać 31.10 , jeszcze go nie ma. Uprawiałam stosunek z zabezpieczeniem 27, były to dni niepłodne, 3 dni przed wyznaczonym okresem. Podczas stosunku pękła nam prezerwatywa. Jeszcze dodam ,że miesiączkę miałam ostatnio regularną. Jaka jest możliwość zajścia w ciążę?

Odnośnik do komentarza

dzien dobry mam takie pytanie 27.010 2015 mialam ostatnia miesiaczke 2.011 wspolzylam z narzeczonym wszedl we mnie od wczoraj 3.011 do dzisiaj mam mdlosci bole podbrzusza i wymioty i moje pytanie jest takie czy doszlo do zaplodnienia i czy moge byc w ciazy

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór,wiem że to pytanie może się wydać niepoważne,jednak bardzo proszę o potraktowanie go poważnie.Czy jest ryzyko zajścia w ciążę jeśli usiadło się na desce klozetowej na której znajdowało się nasienie?Na brudnych deskach nie należy siadać ale sytuacja zdarzyła się u mnie w domu i w pośpiechu nie zauważyłam.Boję się, że nawet jeśli nie miało ono kontaktu z moimi narz.płciowymi to mogło się tam przenieść na bieliźnie.Niestety umyłam się dopiero po jakichś 12 godzinach.Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie odnośnie ciąży uprawialem z dziewczyna seks w prezerwatywie później ja ściągnąłem lezelismy chwile jakieś 10 min ona usiadła na mnie i ocierala sie o członka wsunol sie na chwile na centymetr zaraz go zabrałem po 60 godzinach wziela ellaona 14 i 16 dni po stosunku zrobil a testy ciążowe wyszły negatywnie dostała miesiączki w której bylo dużo skrzepow czy może być w ciazy

Odnośnik do komentarza

Witam. Jestem bardzo zaniepokojona tym problemem a mianowicie. Wczoraj sie kochalam z partnerem dosc ostro i na nastepny dzien zaczelam plamic. Mam wrazliwe piersi robilam test ciazowy i wyszedl negarywny. Dodam ze do nastepnwj miesiaczki jeszcze 10 dni zostalo. Oraz ze mam miesniaka i nadzerke. Czy to przez te rzeczy co wymiebilam plamilqm caly dzien ? I czy ciaze moge wykluczyc? Prpsze o rade.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...