Skocz do zawartości
Forum

Czy ciąża jest możliwa?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,
Chciałam zapytać o następująca sytuację : 2 dni temu w niedzielę uprawiałam z chłopakiem seks oralny, zakończenie nastąpiło wew moich ust. Po wszystkim chłopak ubrał spodenki i po ok 10 min stwierdziliśmy ,że zdecydujemy się na seks waginalny. Widziałam tylko ,że w łazience wycierał ręcznikiem członka i wzgórek- nie wiem czy umył się wodą i mydłem, nie sprawdzałam go, następnie ubraliśmy prezerwatywę. Nie mam zaufania do niego jeżeli chodzi o umycie członka- on twierdzi, że go umył. Czy jeżeli by go nie umył, istnieje ryzyko przeniesienia czegoś na zew str prezerwatywy? Miałam wtedy 15 dc, śluz lepki, rwący się, od wczoraj niby ciut ciągnący, ale nadal kłaczkowaty. Obserwuję się już 2 lata i z łatwością stwierdzam kiedy były moje dni płodne. W tym cyklu nie zaobserwowałam wyraźnych zmian. Sa one różnej długości -27-29-35-czasem 40 dni. Mam dodatkowo pcos. Chciałam zapytać czy mam zażyć tabletkę po? Upłynęło 48 h od tamtego zdarzenia. Nie zaobserwowałam nicy widocznej gołym okiem spermy na członku podczas zakładania prezerwatywy. Wiem,że panikuję. Proszę o odpowiedzi i Dziękuję.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...